Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Gta keverék játék létezhet?

KoRn III kérdése:

Sims Gta keverék játék létezhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy találkoztatok-e már olyan játékkal, amely a fent említett két terméket összemossa! Tehát megvan a szociál alapja, de egyben lehet egy akció vagy kalandjáték is. Szerintem tök nagy ötlet van a dologban, jobban lefoglalná az embert mint egy alap sims vagy alap gta, ha a kettőt ötvöznék az valami igen nagyot üthetne.

Vagy tévedek? Van már ilyen?



2016. nov. 2. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán értem hogy hogy lehetne a kettőt össze mosni. Szerintem egy nagy katyvasz lenne csak az egész.
2016. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül!

Úgy gondolom a dolgot, hogy például a "safe house" <- ugye a mentési ház, ott azon belül lenne egy kis sims alap. Társalogni a családtagokkal, ellátni a szükségleteket. Lényegében a napi rutinokat húznánk rá egy játékra, megfejelve egy jó kis akció story-val! Mentés után, pl reggel, felöltözés, reggeli, gyerekek suliba stb... Aztán utána jönne a gengszter élet! Ne mondd, hogy nincs benne ötlet! Meglennének a főszereplőnek a kapcsolatai emberekkel, akiket titokban, vagy épp a csaladnal fogadna vendégül! Hatalmas ötlet szerintem

2016. nov. 2. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A San Andreast televágták már egyszer minden fölösleges szarral. Azóta a javát már törölték az újabb részekből. Nyilván nem azért, mert annyira szerettek a játékosok a sok hülyeséggel foglalkozni.
2016. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Fallout 4: Ugyan nem GTA, de építkezhetsz, akàr egész falukat létrehozhatsz. Gondoskodnod kell ezek védelméről és ellátásáról is. Termelhetsz zöldségeket, tarthatsz állatokat. Közben pedig szabadon bejárhatsz egy posztapokaliptikus világot és küldetéseket csinálhatsz.
2016. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy igen ha megcsinálod a simsbe a GTA karaktereket. A simsbe is lhet lopni.
2016. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem erről szól a GTA, hogy elviszed a gyerekeket iskolába. :) Hiába van a GTA V-ben Michaelnek 2 gyereke, mindegyik nagykorú. Szerintem ez a kiskorú dolog tabu téma a videojátékokban, legalábbis az olyanokban biztos, amiben bele rakétavetőzhetsz a tömegbe.


Amúgy van mindenféle más dolog a GTA-ban, ami kicsit hétköznapi. Golf, tenisz, darts, vadászat, tv nézés, ruha vásárlás, fodrász, tetkó, stb.


A többire nincs szükség, nem adna semmi pluszt az, hogy most fogat moshatsz, vagy új kanapét vehetsz. Majd utána elmész Lesterhez rablást tervezni. :D

2016. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a GTA V elég jól össze van pakolva, és az bőven jó úgy ahogy van! A GTA-t békén is kell hagyni ezzel, mert az így tökéletes.. Ez egy full más játék lenne, és nem kellene elveszni az apróbb részletekben a játék során, mint pl fogmosás, mert meglenne a story amit csinálnál közben.. A Mafia 2 brutálisan megtetszett nekem történetre. Abból is támadt ez az ötlet. Ugye a Mafia hihetetlenül aprólékos, részletes játék. Nagyon odalett figyelve mindenre. Egyetlen bugot sem találni végig. Na szóval ebből a részletességből indult az ötlet, hogy meglehetne ezt butítani még egy kis realitással :) De akkor úgy tűnik ez csak az én hülyeségem :) amúgy olvastam válaszok között a fallout 4-et! Köszi, de az nálam már nem futna. 1 giga ddr5-ös videokarim van 4 giga rammal.. GTA V-nek elég medium-high beállításhoz, de a fallouthoz már szegényes :)
2016. nov. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!