Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti WoW-ban hallottatok mar...

Ti WoW-ban hallottatok mar ilyenről?

Figyelt kérdés
Hogy egy viszonylag átlagos , szociális élettel , munkával rendelkező ,pihenésképp, függőség nélkül és nem igazán magas szinten játszó csaj(!!!húúúha!!!) csinál egy karaktert , próbál vele elboldogulni és egy 999. szinten lévő kocka (bocsánat) addig nyomul rá amíg öszze nem jönnek ? Én még nem ... viszont nem tudom normálisan csinálni a questeket mert nem hagynak békén, semmi különöset nem tettem csak lány voltam. Úgyhogy sajnos fel kellett adnom a 32. szinten lévő (nekem ez nagy dolog ) emberkémet pedig még lovam is volt :) .Most mérgemben egy ork pasival játszom.:) Kérek mindenkit a női gamer társadalom nevében hogy ne a WoW-on csajozzatok :D (akinek nem inge...) .

2016. nov. 10. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani, hogy nő vagy és olyan nemű karakterrel játszol, amivel akarsz. Lehetőleg ne lányos nevet kapjon és meg is vagy.
2016. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy felmeres szerint a WoW koroket ver barmilyen tarskereso oldalra.

Viszont csak arra tudnak nyomulni aki hagyja, blocklist mindenkinek es kesz, letiltas utan max annyit tud csinalni hogy ugral korulotted, te meg nagy ivben lesz***d.

egy 999. szinten lévő kocka (bocsánat) addig nyomul rá amíg öszze nem jönnek ? - Ez max akkor jon ossze ha szemelyes adatokat is megadsz magadrol es azt fel tudja hasznalni. 6 ev alatt egyszer kerdezte meg valami brazil csoka hogy lany vagyok-e, mert volt ra pelda hogy noi karit is csinaltam.

2016. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Feltünési viszketegséged van, mint a gamer lányok 90℅-ának, imádod hogy körbeugrálnak téged, ide is csak azért tetted fel ezt a kérdést hogy produkáldagasat mások előtt, még így névtelenül is. Ne mondogasd egyfolytába hogy mivan a lábad között, és akkor a kis reménytelen kocka fiúk sem fognak rádszállni.
2016. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Jah, és "kérlek a normális fiú gamerek társadalma" nevében, ne játékban hanem élőben (de ott se) produkáld magad.
2016. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja es jo nagy hulyegyerek vagy h osszejossz vele de itt meg panaszkodsz mintha koteleztek volna teged ugy csinalsz :D....
2016. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani, hogy lány vagy, ha ennyire zavar :) Rólam senki nem tudja soha, hogy nő vagyok, még a teamspeaken sem szoktam beszélni, meg semmilyen figyelemfelkeltő dolgot nem csinálok. Egyetlen egy srác jött rá, hogy lány vagyok, és ő több éve a párom, szóval vannak kivételek :)
2016. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked aztán vannak nagy problémáid az életben.
2016. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lányként én érzem gázul magam, hogy kiírtad ezt a kérdést. Muszáj minden nő nemű gamernek hangoztatnia és kihangsúlyoznia hogy ő egy "NŐI GAMER"? Nem vagyok egy feminista típus(:D), de nem szeretem ezt a fajta a megkülönböztetést. Vagy gamer valaki vagy nem.

Nekem csak az jön le ebből, hogy belekóstoltál az egészbe, hogy elmondhasd, hogy gamer vagy lány létedre. Bocsi. "999. szinten lévő kocka (bocsánat)" szövegedből egy kis szánalom utóízét érzem. :( Ez nem jó irány.


A jelenlegi barátommal WoW-on jöttem össze, évek óta együtt vagyunk. Egyikünk sem társkeresés céljából kezdett játszani, ez biztos. :) Teljesen véletlen derült ki számára is, hogy lány vagyok. Amúgy meg senki sem feltételezi a nőnemű karekterem és a nickem ellenére, bár én nem hangoztatom.

2016. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!