Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hallottatok már ilyenről vagy...

Hallottatok már ilyenről vagy hülyeség amit a doki mond?

Figyelt kérdés
Második inszemet csinálták úgy, hogy csak bal oldalt volt pete és a bal oldalam el van záródva. azt mondta a doki, hogy így is sikerülhet, mert átvándorolhat a másik oldalra, meg, hogy nem 100% a hsg vizsgálat stb. Hallotatok már ilyet, hogy így is sikerült?

2016. aug. 24. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, én már hallottam olyat, több esetet is, ahol a nőnek egyik oldalon csak petefészke volt (petevezetőt kivették) a másik oldalon meg csak petevezető volt, spontán teherbe esett.
2016. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehetséges. Kisebb az esély nyilván, de lehetséges. Nem próbálták megnyitni?
2016. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Én meg totál hülyének néztem a dokit. Nem nem próbálták megnyitni, mert doki nem ajánlotta. Azt mondja a laparra, hogy többet ár mint használ és sok rosszat is hallottam róla. hogy megnyitották és másik hónapban már el is volt záródva.
2016. aug. 24. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Lehetseges.:(
2016. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Minden lehetséges. Jobb oldalt nincs petevezetom, a bal oldalrol pedig megallapitottak, hogy el van záródva. Műtétet nem javasoltak, 19 hetes terhes vagyok. Teljesen spontán sikerült!
2016. aug. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, átvándorolhat. ha nem tudna a petesejt a hasüregben szabadon vándorolni, akkor nem lenne lehetséges a hasüregben fejlődő méhenkívüli terhesség sem.
2016. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!