Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elég régóta játszok a játékkal...

Elég régóta játszok a játékkal, de még mindig nem sikerült main champion-t választanom, ez feltétlenül szükséges lenne. Egyébként még a kefvenc lane-emben sem vagyok biztos (top/mid) esetleg tudnátok ajánlani ilyen champ-eket?

Figyelt kérdés
League of Legends

2016. nov. 14. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szükséges. Az aktuális meta champion közepes tudással mindig jobb lesz, mint a személyes main a közepesnél jobb tudással.
2016. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyes ezzel egyáltalán nem értek egyet.
2016. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tud számítani a main, ezt a saját bőrömön tapasztaltam. A Meta meg Solo q-ban kb challengerig semmit. De még challengerben is vannak ilyen furcsaságokat mainelő játékosok. 10 pro-ból 9 velem ért egyet a témában, sokkal többet ki tud hozni az ember magából, ha Max 2-3 Comfort pickre rágyúr, mintha metahuszárkodik.
2016. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, próbáltam mainelni is, de olyan unalmas,hogy az valami hihetetlen. Inkább játszok 5-10karaktert annak függvényében, hogy épp mi a leghasználhatóbb. Meta pedig több féle létezik, nyilván nem a competitív alapján pickelek solora.


Jelenlegi poolom:

Heca, Kha,Eve, Rengar, Graves, Lee


Midre:

Viktor, Ahri, Syndra, Corki, Orianna,Kog, Anivia


Tökéletesen el vagyok velük és nem unom el magam

2016. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az unalom részét meg tudom érteni :) én rankeden igyekszek 1-2 hősre fókuszálni, normalon viszont sokmindent játszok, gyakorolhatok. Egyszerűen tudom, hogy érezhetően jobban tudok teljesíteni olyan hőssel, akire rágyúrok, a ranked pedig arra van, hogy a legtöbbet hozd ki magadból. Szerintem.


Amúgy amiket felsoroltál azok közül pl Kog'maw, vagy Corki mid milyen meta? De Kha'zix-ot, Evelynt sem mondanám kifejezetten metának. Nekem semmi bajom velük, nem is én hoztam fel a metát, hanem te, ez a vicc az egészben :D

2016. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a soloq meta plat+. Nyilván vannak még, de az én személyes poolom jelenleg ez. Kog és corki jelenleg nagyon jól szuperál a jelenlegi "top3" ellen (Viktor,Syndra, Ahri) hisz mind poke karakter, nem fognak leburstolni ahányszor csak farmolni akarsz, illetve az ultinak nagyobb a rangeje mint nekik. Ezen felül lategameben is jók, mert hatalmas aoe sebzés van bennük,corki mellé viszonylag mozgékony, az ap kog meg amennyiben meghal egy rakat dmg-t kioszt még.


Az új Kha szimplán broken. Eve meg már jó ideje, nagyon erős soloq-ban, sőt most márcsak annyi a dolog,hogy elnyomsz egy visionos növényt, mert az felfed minden wardot, tehát oda se kell menetrend,hogy megtudd wardolva van-e.


A blindet meg inkább hanyagolom, kösz. Ott nem lehet gyakorolni. Eddig ott volta normal,patchek utánott játszottam pár napot,hogy megnézzem, mi, hogy működik jelenleg, d már ez sem lehetséges.

2016. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a Blind Pick... hú de utálom. Amit írtam az a patch 6.22 előtti időkre vonatkozott, most kicsit dilemmába vagyok, hogy hogy csináljam... Kogmaw-ról meg Corkiról nem hallottam, hogy visszatértek midre, de lehet én vagyok alul tájékozva. Kog Maw midnek megint ap-t építenek? Ha nem, akkor mit? Reworkje óta nem játszottam, de most, hogy visszacsinálták lehet visszatérnék rá.
2016. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaja, AP. Most lestem egy-két statisztikát és mind kettejük 56%-os winrate-el áll miden.
2016. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz mindenkinek :D
2016. nov. 17. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!