Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vásároltam egy játékot a...

Hogy vagy??? kérdése:

Vásároltam egy játékot a Google Play-en de nem tudom telepíteni a telefonra! (Ez az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval) Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Pedig volt már telepítve a játék, a rendszer követelmény is bőven megvan.

2016. nov. 17. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet frissítették, és növekedett az elvárás. Leírás között láthatod, hogy melyik android verzió a minimum, azután láthatod, hogy neked megvan-e. Ha igen, akkor meg írni kell nekik 1 emailt.
2016. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendszer követelménye:

1.0 GHz processzor, 512MB RAM, Adreno 205 vagy jobb, 1,2GB szabad hely

Telefonom: Quad-Core 2.2 GHz, 2GB RAM, Adreno 330


Android rendszer követelményt nem találtam de nekem 4.4.4 van


(amúgy már észre vettem, hogy a humor kategóriába tettem pedig ez nem az)

2016. nov. 17. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
4.4.4 az már nagyon régi, az lesz a gond
2016. nov. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A poén, hogy többnyire a rendszereddel nem kompatibilis eszköz meg sem jelenik a play áruházban :D
2016. nov. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, nem biztos. :) Lehet, hogy a netről fizette és a letöltést is onnan indította el.

A játék nevét megtudhatnánk?

2016. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

2 órán belül simán visszakérhetted volna a pénzt, 48 órán belül elbírálás kérdése, később pedig a fejlesztővel kell felvenned a kapcsolatot a visszatérítés miatt (de sem a 48 órán belüli visszatérítésnél, sem a későbbi, fejlesztővel való egyezkedésnél nem biztos, hogy visszakapod a pénzed).


[link]

2016. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos, a játék neve Asphalt 7 - Heat, ezt még 2013 decemberében vásároltam. Igazából nosztalgiázni szerettem volna vele. :/

Esetleg arra gondoltam, hogy letöltöm egy korábbi verzióját talán úgy sikerülni fog.


Köszönöm a válaszokat nektek! :)

2016. nov. 25. 11:43
 8/8 A kérdező kommentje:

Re: Nos, bejött a számításom. Letöltöttem egy weboldalról, ahol android játékok vannak, sikerült is telepíteni, el is indul, úgyhogy nagyon szuper. Viszont most jön a fekete leves... mivel úgy érzékeli, hogy nem eredeti a játék ezért a multiplayer része nem is megy... Ez lett volna a legfontosabb számomra de mind1 :/

A poén meg az, hogy Google Play-en ez az Asphalt rész utoljára 2013-ban lett frissítve...

2016. dec. 26. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!