Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kardó aztán erősítés vagy...

Kardó aztán erősítés vagy erősítés aztán kardió? Hozzáértők véleményére lennék kíváncsi, melyik felállás lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzès utàna kardió. Ha először kardiòzol, utàna màr nem olyan erőbedobàssal tudod csinàlni a sùlyzós eezèst.
2016. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hülye sulyzózás szar csak is jól megcsinált tömeggyártás kell az a legjobb.
2016. dec. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
súlyzós edzés majd kardió, hogy hozzáértő tudományos vélmányt mondjak azért, mert a kardió/ami aerob edzés ugye!? nem kardió / a paraszimpatikus idegrendszerre hat, így ha nekiállsz kardió után súlyzós edzést csinálni dekoncentrált leszel, és közel sem tudsz úgy edzeni, mint kéne, az aerob edzést pedig súlyzós edzés után jó, mert akkor már mind1, az aerobhoz nem kell koncentrálni csak csinálni gépiesen.
2017. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó: Az esetek 80%-ban anaerob edzést végzek és 20 % aerob (hébe-hóba csak,hogy ez is legyen,de halálra unom magam közben).Ezeket egészítem ki súlyzós edzésekkel.


Az aerob+erősítés az nem okoz gondot. A kérdésem inkább az,hogy egy keményebb kardió intervall edzés után vagy előtt lenne érdemesebb a súlyzós edzés.

Mindkettőt próbáltam már,de az egyik ígyis úgyis a másik rovására megy valamennyire.

2017. jan. 16. 07:26
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
ha unod az aerob edzést, akkor dobd fel, otthon háttámlás szobabringa, közben film, sorozat, consol, én pl telón szoktam vinni filmeket, meg egy powerbankot hogy ne merüljön le a telóm közben, egyébként mindig utána akkor is ha anaerob a kardió ha csak akkor van időd, kettő között bcaa és glutamin, kardió után meg a szokásos ch + fehérje turmix
2017. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!