Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sok Pokemon játékot játszottam...

Sok Pokemon játékot játszottam már, mindegyik a nintendo által kiadott játék, de egyikbe sem tudtam Kadabrát és Alpollot a végső formára árváltoztatni, miért nem lehet?

Figyelt kérdés
Jelenleg az új pokemon son-nal játszom, és ott sem tudom egyiküknek sem a 3. Szintjét el érni, miért van ez?

2016. dec. 15. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő trade után változik. Szóval vagy valaki eltradeli a saját kadabráját neked és amikor megkapot akkor alakazammá változik.

Vagy a te kadabrádat eltradeled egy barátnak, akinék alakazammá változik és majd visszatradeli neked.

2016. dec. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:

Jól mondta az első. A Pokémon játékokban nagyon sok féle képpen fejlődnek a Pokémonok, nem csak szintlépéssel. Van, amelyik kővel (pl. Pikachu Raichuvá), van, amelyik cserével (pl. Kadabra Alakazammá), van, amelyik úgy, ha eléggé megszeret (pl. Togepi Togetic-ké), van, amelyik úgy, ha elcseréled, ÉS van rajta egy bizonyos tárgy (pl. Onix Steelix-szé), van, amelyik szintlépéssel, de csak bizonyos időben, ÉS ha van rajta egy bizonyos tárgy is (pl. Gligar Gliscorrá), és még ezen kívül nagyon sok módszer van. Itt van egy lista, ami felsorolja az összes Pokémon-fejlődést, és hogy melyiket hogy lehet elérni: [link]


Alpollo elterjedt (angol) neve egyébként Haunter.

2016. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, tudtam h valami van, de rá nem jöttem volna hogy mi, a cserés részében tudna valaki segíteni majd?? Azt meg köszönném :)
2016. dec. 18. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kell segítség a cserélésben akkor csak írd meg a kódodat privátban és felveszlek barátnak.
2016. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!