Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 csak a multiplayer...

GTA 5 csak a multiplayer miatt, nem túl nagy GTA-rajongónak: megéri?

Figyelt kérdés

A GTA-val való történetem a Vice City és San Andreas játékok valamilyen szintű játszásával kezdődött és zárult is le kb. A GTA 5-öt kipróbáltam, de különösebben sosem ragadott meg. Ideig-óráig elvagyok vele, aztán megunom.


Viszont a multiplayer szimpatikusnak tűnt az elejétől fogva. Megérheti csak a multiplayer miatt megvenni 25€ körül, vagy inkább hagyjam? Hallottam, hogy sok a csaló a hivatalos szervereken. A közösség és az egész online aspektus egyébként elfogadható?


A válaszokat köszi előre is.



2016. dec. 26. 20:01
 1/1 josh91_hun válasza:
Ha van kivel játszani, akkor igen, egyébként egy cirka 100 óra után meg lehet unni. Csaló az volt bőven amíg játszottam, sokszor csak vársz lobbyban meg a várost nézed felülről, de egyébként el lehet vele lenni, és asszem most akciós is így az ünnepek alatt. Ha esetleg megvennéd, Ranzer_Kecske a nevem Social Clubban. :D
2016. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!