Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi számítógépes játék...

Egy régi számítógépes játék címét keresem, esetleg cikket, videót róla. Mi a játék neve?

Figyelt kérdés
Még 1997 körül játszottam vele és nagyon szerettem, floppyról futott egy DOS-os rendszeren. A lényege az volt, hogy egy emberkével kellett ugrálni és pontokat szerezgetni. Rengeteg pálya volt rajta, az Alt bill. lenyomásával a sima ugrálás ugrálóbottá alakult. Ha beleugrottunk a medúzába meghaltunk, és lávafolyamokon kellett átkelni(néhol fekete lötyin). Volt rajta jeges és sivatagi pálya is, ahol krokodilok meg tudtak enni. Halál esetén letaglózó zenével csontvázzá alakultam és meghaltam. Szükség volt egy búvárruhára, mert volt víz alatti pálya is, ahol a tengerisün ki tudott nyírni. A játék célja egy űrhajóhoz való eljutás volt azt hiszem. A játék nevét nem tudom, de emlékezetem szerint valami Kean volt a címe. Nagyon jó lenne vele újra játszani. Köszi előre is
2010. máj. 3. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A játék neve "Commander Keen" és az Id software csinálta. (tudod, tőlük van a Doom sorozat is) Több része is van.

[link]

itt le lehet tölteni: [link]

2010. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ja és amelyikről te beszélsz, a 4. rész.

2010. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon kössz, tuti végigjátszom még :D

...ha megy a gépen

2010. máj. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!