Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A legutóbbi frissítés óta nem...

A legutóbbi frissítés óta nem tudok belépni a Pokémon GO-ba. Más is tapasztalta ezt? Mikor jön a frissítés? Fogják javítani?

Figyelt kérdés
LG és Sony telefon tulajoktól úgy olvastam fórumon, nekik sem megy. LG G4-em van, és 6-os android verzió, nem mondanám, hogy a telefon a rossz. Kb. decemebr 20 óta cisnája ezt, amikor kijött a karácsonyi friossítés.

2017. jan. 8. 16:27
 1/2 Krisipoke ***** válasza:
Nekem is ilyesmi problémám van, viszont azt vettem észre, hogy lehet, hogy csak az itthoni wifiről nem tudok bejelentkezni... Legalábbis múltkor máshol voltam, és onnan sikerült. Korábban itthoniról is tudtam amúgy, és minden más egyébként normálisan működik erről a wifiről, szóval nem értem.
2017. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem mobilnettel se megy. Egymás után ha 10x megpróbálok belépni, akkor nagynehezen néha beenged. Következő kilépés után megint így...
2017. jan. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!