Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy kaszinóban nyernék...

Ha egy kaszinóban nyernék mindennap 50 ezret, tiltanának?

Figyelt kérdés

Pl az új Vegas.hu-n.

Csak ezt nem értem. Vagyis értem de igazságtalan. Én korlátlan menyiségben bukhatok pénzt kaszinókban de ha én nyerek akkor kitilthatnak/zárolhatják a számlám/korlátozhatnak? Hallottam hogy ha csak nyer valaki tesznek ellene. Na itt nem havi 10 ezerre gondolok, meg hogy többet tölt fel mint amit nyer. Ha kitűzök egy célt, például hogy napi 50 ezret nyerek max/minimum és ezt csinálom 3 hónapig történne valami?


Olyanra nem vagyok kíváncsi hogy hosszútávon nem nyereséges, meg csak bukni lehet stb. Ezeket fejből tudom, nem érdekel. Tételezzük fel, valóra váltom azt hogy 50 ezer forintot nyerek mindennap, 3 hónapon keresztül... Megtudnám ezt tenni anélkül hogy kidobnának? Pár hét után már tiltanának szerintetek? Nem tudom hogy van ez, jó lenne tapasztalattal rendelkezőktől hallani valami kézzel foghatót/ szemmel látottat :D



2017. jan. 9. 00:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ismerős a helyzet. Már buktam pár milkót :)) haha

Hamar szoktak válaszolni de most nem jön.

Majd meglátjuk ezt a tiltós dolgot, jó lenne ha nem dobnának ki ha nyer az ember. Ha igen lehet elnézek egy igazi kaszinóba.

2017. jan. 9. 17:23
 12/16 anonim válasza:
Ha buktál már pár milkót mégis mi tartja benned a lelket hogy tovább játszál?:)
2017. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Megnézem mit dob a gép. A nagyját egyszerre buktam el egyébként. Volt hogy 100 ezerből lett 2,5 millió 5-6 óra alatt. Aztán pár perc alatt vissza buktam mert emeltem a tétet, és nem az én szériám volt :) Ha azt nem számolom bele amit nyertem, akkor 3 millióval vagyok bent kb, sportfogadással együtt. Különben nem jó dolog a szerencsejáték.


Kérdeztem az ügyfélszolgálattól is a kérdésem de nem írtak még :D Eddig másra hamar érkezett válasz.

2017. jan. 10. 16:43
 14/16 anonim ***** válasza:
azóta hogy megy a rulett?
2017. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
lehet már internetre sincs pénze :D
2021. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyapám nyert már 5 milliót.De akkor a forint még ért valamit
2022. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!