Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mystic Messenger-ben hogyan...

A Mystic Messenger-ben hogyan lehet megmenteni Yoosung-ot?

Figyelt kérdés
Az 5.napon, "Unknown" elmegy Yoosung lakásába. Hogyan tudom megmenteni Yoosung-ot, és megakadályozni a "Bad ending"-et? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 12. 18:50
 1/3 it's me bish válasza:
Én nem rég töltöttem le a játékot és nekem ez volt az első ending amit kaptam:D hát nekem az volt a gond hogy próbáltam mindenkivel kedves lenni főleg Sevennel csak a probléma az, hogy a Jumin és Seven route csak a deep story-ban elérhető. Tehát az első négy napon próbálj meg a három másik karakterrel jó kapcsolatot kiépíteni és úgy kaphatsz egy jó ending-et. Ja és próbálj meg minnél több vendéget sikeresen elhívni a partira. Remélem ez segített:) ha van még valami kérdezz nyugodtan
2017. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én először játszottam Yoosung routját akkor én is bad endinget kaptam. Szerintem ott rontottam el amikor Zen rosszat álmodott. Ott volt egy választási lehetőség hogy azt mondod hogy lehet hogy mindketten robotok vagyunk. Én ezt választottam. Yoosung tisztára ki volt bukva, azt állította hogy V agymosást végzett rajtuk. Szóval szerintem én itt rontottam el, nem tudom hogy te ott mit választottál. De azóta újrakezdtem és minden jól alakult. Remélem tudtam segíteni 😊
2017. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak azt tudom mondani, mint az előző válaszolók, valamint hogy a chatroom-ok legalább 54%-ában ott kell lenned. Én vahy 15x kezdtem újra, mert az ötödik napon bad endinget kaptam de most végre túljutottam rajta :3
2018. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!