Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat XL vagy DOOM?...

Mortal Kombat XL vagy DOOM? Nektek melyik tetszik jobban? És miért?

Figyelt kérdés
Tudom a kettő játék nem ugyanabba a kategóriába sorolható csak kiváncsi vagyok más emberek véleményére.

2017. jan. 17. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

hat őszintén szólva egyik sem

nem azért de tartalom egyikben sincs igazán

a Mortal Kombat X amellett hogy technikailag sem kiegyensúlyozott, minden pontján kevesebbnek érződik mint az elődje

a történet elhanyagolható, itt ott klisés, a befejezése logikátlan (szuper shinnokot - aki erősebb shao kahn-nál, akit raiden csak az elder god erejével tudott legyőzni - lenyomja cassie cage egyedül...oké...)

kivették a tag team rendszert

és ami megnaradt az ugyanaz

igen van brutality...Nagy újdonság

azt se értettem, hogy az új karakterek amellett hogy némelyiknek nem volt személyisége, sokszor egy korábbi karakter reskinnelt változata volt itt ott apróbb eltérésekkel (cassie=johnny és sonya, takeda=scorpion, erron black=stryker, jackie=jax)


a Doom meg leginkább egy látvanyos gore jaték, nincs semmi mélysége csak minél brutálisabbnak akar tűnni, de mivel a kivégzési animációk előbb elfogynak mint hogy véget ér a játék, ezért a játék a végére egy önismétlésbe fullad

amúgy nekem elég játszani 1 órát vele es az utolsó 15 percben minden platformon ugrálásnál, ellenfélnél és kivegzésnél úgy ereztem, mintha ezt már láttam volna 1 órával ezelőtt

nem tudom mit ettek ezen a játékon anno mikor kijött, lehet a név vitte el a hátán, de ha nem lett volna Doom sztem közel sem ilyen lett volna a játék fogadtatása

2017. jan. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*eleg volt
2017. jan. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!