Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggathat egy játék...

Miért szaggathat egy játék egy erős gépen?

Figyelt kérdés

Van az Alien Rage nevezetű játékom a gépigénye kicsi a gépem: processzor:Intel Pentium G4400 3.3 ghz dual core,videókártya Nvidia Geforce GT 740 2 gb ram:8 gb ddr4 2300 mhz


A játék gépigénye:CPU: Intel Dual Core 2,6 GHz or equivalent AMD CPU: Core 2 Quad 2 GHz or equivalent AMD

RAM: 2 GB RAM RAM: 4 GB RAM

GPU: GeForce 8800 GT GPU: GeForce GTX 460

DX: 9.0c DX: 9.0c

OS: Windows XP/Vista/Win 7/Win 8 [link] XP/Vista/Win 7/Win 8

Hálózat: Broadband Internet connection Hálózat: Broadband Internet connection



2017. jan. 22. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lejeb venni a grafikát, ha úgy sem megy, akkor frissíts egy drivert.
2017. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kapasbol 2 ok:1, A jatek nincs rendesen optimizalva, bar a keszitoitol ez nem meglepo.

2, A te geped sem nevezheto erosnek azzal a filmnezos kartyaval. Legkozelebb GTX-et vegyel.

2017. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ki mondta neked, hogy ez egy erős gép? Mert hogy nagyon nem az.
2017. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem r9 270-el legszarabb minőséggel is laggol az ARK, nem fogom fel miért, pedig "nagy"-on kéne futnia
2017. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A probléma ott van hogy GTX kártya kéne, nem GT kártya amit a 15 éves irodai gépekhez találtak ki, így nem kell kidobni a komplett konfigot hanem lehet pár ezerért frissíteni és él még pár évig.


Ezt a gépet messziről se nevezném erősnek. Pentium proci jól alatta marad egy i3 6100-nak, amivel a mai játékok többsége jó fut, videokártya irodai netezős gépbe való, 2300 MHz-es ram meg nem létezik, mert van 2133 meg 2400. de 8 giga általában elég manapság.


A fejlesztő CI Games-ről meg tudni kell, nem nagy szívügyük az optimalizálás. Ott a Lords of Fallen, 1 évnyi bugfix után is hulladék, Enemy Front szintén össze lett hányva hardverileg.

Az a minimum gépigény itt semmit nem ér. Vegyél egy rx 460 videokártyát és akkor kevésbé fog szaggatni, bár a céget ismerve nem véletlenül minden játéknál vegyes (50% jó 50% rossz) az értékelés, pontosan a gépigény kialakítása miatt.

2017. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem ugye gt 740 van es a játék nem igényel olyat minden megvan amit kér ugyan ez van a sniper ghost warrior 1. részével és a Counter Strike:Global Offensive val is.
2017. jan. 23. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:

1: cs:go eszi a processzort.

2: Az a Gt740 kártya kb egy szinten van a GTX 460-nal (egy hajszállal erősebb), ami a minimum gépigény (tehát lowon 20 fps-sel eldöcög kategória).

2017. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem is voltak hasonló gondok egyes játékokkal bár nekem egy fokkal még gyengébb is a gépem mint a tiéd, de az ilyen 2013-ig kijött játékokat elviszi. Ilyenekkel játszom mint pl.: Darksiders, Fable III, CoD MW2, League of Legends, WoW, The Elder Scrolls V: Skyrim, Prototype, AC3 stb... tehát az ezekkel egy időben kijött játékokat mind viszi a gépem de volt egy időszak amikor a processzorom elkezdett kisebb teljesítményt produkálni és nagyon megijedtem mert egyes játékoknál nagyon magas volt a hőmérséklete a magoknak (75-80 Celsius). Akkoriban nem tudtam, hogy mennyit számít egy újrapasztázás és még sosem csináltam magamtól, aztán bementem az első boltba vettem egy pasztát 740,-Ft-ért, felkentem és azóta 40 foknál nem megy feljebb a proci hőmérséklete és minden játék fullon megy ami korábban low grafikán is szaggatott. A paszta annyira jól elvezeti a hőt a prociról, hogy még amikor overclock-olom a processzort még akkor sem melegszik 43 fok fölé.


Nézd meg hátha azzal van baj...

2017. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!