Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowosok! Kezdő vagyok, ez...

Wowosok! Kezdő vagyok, ez miért van?

Figyelt kérdés

Most húzom az első karimat, egy night elf monkot. Miért van az, hogy egy velem egyszintű hps játékos simán leöl? Akármennyire ütöm, alig fog az ellenséges karakter élete, viszont nekem nem kell fél perc és meghalok.. :(

Nem picsogok mert leölnek, tudom, hogy erről is szól a játék, de ez olyan elkeserítő, hogy én alig tudom őt sebezni.

Windwalker monk vagyok egyébként.

Segítsetek légyszi! :(


2017. febr. 4. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:

akiknek több karakterük van, tudnak venni goldért fejlődös itemeket, ahogy te léped a szinteket úgy fejlődnek azok is, így nem kell semmi tárgyat venni/szerzni max szintig.


Ez alap szinten elég nagy bónuszokat ad.

2017. febr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
viszont 1 ilyen tárgy draenoros időkben 500 gold volt, az 1-60 ment szintben, utána 1000 gold 61-90, 2000 gold 91-100 szintig. Tehát 3500 gold/tárgy, elfér rajtad pár cucc, ezért gondolhatod mennyit lehet farmolni értük :D
2017. febr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez az oka, hogy alig sebzem őket?
2017. febr. 4. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!