Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mik azok a játékok...

Szerintetek mik azok a játékok amik túlértékeltek, amiket agyondícsérnek közben csak nagy hűhó?

Figyelt kérdés
illetve írhattok olyat is ami az ellenkezője, nem kap kellő dícséretet

2017. febr. 17. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Skyrim

Dark Souls

Shadow of the Colossus

Halo

Resident Evil 2

Call of Duty MW2

GTA V

Metal Gear Solid V


amik meg nem kapnak elég elismerést

Call of Juarez

GUN

(western játékoknál valahogy mindenki a RDR-t dicsőíti mondjuk az meg is érdemli)

Bound by Flame

Bully

2017. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem:

The division

Battlefield 1 (story jó, online nagyon nem)

Mafia 3

Watch dogs 2

Pedig szeretem az open world játékokat, ezek nem lettek jók. (Utóbbi 2)


Viszont szerintem az arma 3 nem kap elég elismerést. Valószínű azért mert nehéz és nehéz is megérteni, de attól nekem még nagyon bejön. (Bár még én sem értem egészen :D)

2017. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

am Mafia 3 miért lenne túlértékelt ha mindenhol lehúzzák? :D

Arma 3-mal sokaknak az a baja hogy túl reális, 1-2 golyó és véged

Persze olyan gyerek mint én aki negyedikes korában Delta Force 2-vel nyomta suli után az tudja ezt értékelni

a másik az, hogy Arma-t csak csapatban, ismerősökkel van értelme játszani ezért szűkül a felhasználóbázis, mivel a legtöbben ha játszanak is több emberrel az sokszor idegenekkel történik, de az ennél a játéknál nem működik (ahogy SWAT 4-nél se működött pl.)

2017. febr. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

de te jó ég kihagytam a leglényegesebbet

Beyond Good & Evil

hát ha van játék ami nem kapta meg az elismerést, amit érdemel - ez az a játék

2017. febr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Beyond Good & Evil mindenhol nagyon jó értékelést kapott.
2017. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

#3 Most miért kell belekótni más ember véleményébe?

A reklámra gondoltam. A város teli volt plakátokkal.

Csak a megjelenése után lett lehúzva.

2017. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Túlértékeltek:

Half-Life 2

Skyrim

Minecraft

Five Nights at Freddy's

Grand Theft Auto IV

Hotline Miami

The Last of Us

Uncharted

The Witcher


Alulértékeltek:

Psychonauts

Alpha Protocol

2017. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Alpha Protocol valóban alulértékelt

A Witcher 1 anno 2007-ben sztem korrekt értékeléseket kapott, nem is volt annyira felkapott, viszont a második részt agyondicsérték pedig töredékannyi tartalom volt benne mint az első részben és a harcrendszere is defektes volt (a harmadikkal még nem nyomtam, főleg azért mert bár a második rész nem volt csalódás mert jónak jó játék, de mégse azt kaptam amit vártam)

Uncharted-nál sosem értettem miért azt tartják a legmeghatározóbb PS exkluzívnak utóbbi időben

2017. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

a Witcher 2 szerintem is több elismerést kap, mint az elődje pedig nekem a Witcher 2 egy hatalmas visszalépésnek érződött az első rész után


Max Payne 3

GTA San Andreas

Skyrim

CoD 4

CoD BO2


ami pedig szerintem nem kap kellő dícséretet az az Aliens vs Predator 2010, illetve a Dark Souls II nem értem miért kapott anno annyi negatív visszajelzést (a kritikusok átlag 90/100 pontot adtak neki ami azért túlzás, de a rajongók meg mindenhol lehúzzák hogy kiábrándító része a sorozatnak, hát amilyen kitűnő volt a Demon's Souls, olyan kiábrándító volt utána a Dark Souls, nem a második része az ami visszalépés volt)

2017. febr. 17. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:

A Witcher 3 minden téren egy hatalmas ugrás az elődökhöz képest. Ami a tartalmat illeti: jelenleg 60 órám van a játékban, egy rakat mellékküldetéssel a nykamban, és a térkép is teli felfedezetlen helyekkel. Vannak olyan területek ahova még el sem mentem. Ha a fő szálat nézzük, akkor Act I kétharmadával végeztem (3 Act van összesen.)

Az igazat megvallva hatalmas elvárásokkal kezdtem bele a nagy hype és a sok 10/10 értékelés miatt. Egy kicsit fel is voltam készülve arra, hogy csalódni fogok benne, de nem így lett. Egyszerűen minden elvárásomat felülmúlta.

Megérdemli az összes jó értékelést és díjat, amit elnyert.


U.I.: A könyvek ismerete rengeteget ad az élményhez.

2017. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!