Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha kiteszek steam-re egy 100...

Ha kiteszek steam-re egy 100 Euro-s CS:GO kést, akkor kb. milyen hamar lenne rá vevő?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakoriak azok az emberek, akik ilyen drága Item-et vesznek?

2017. febr. 25. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sok mindentől függ.

1: mennyi a piaci ára alapból. Ha te 300 eurót érő kést dobsz ki 100-ért, kb 1 nap alatt el fog menni.

2: mennyire keresett. Nem minden késnek egyenlő az értéke, van amit jobban keresnek, van amit nem. Pl a vadászkést sokan veszik, a karambit-ot is, de azt buttplug árnyék tőrt már kevésbé.

3: Vedd figyelembe, hogy a steam levon X %-ot minden eladásodból. Ha te kirakod 100 euro-ért akkor kb 85-90 eurót fogsz csak kapni érte, a többit zsebre vágja. Talán 8.5-10% az adózás, fene tudja, megkeresheted a steam weblapján.


Akadnak, akik veszik. Ne csodálkozz, ha esetleg 1-2 hetet kell várnod, én pl mikor eladtam az első késem az 3 és fél hét volt, addig szépen csücsült a piacon.

2017. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. febr. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!