Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South Park Világok Harca...

A South Park Világok Harca részében melyik kaszttal játszott a kövér kocka?

Figyelt kérdés

Szoktam WoW-ozni,de nem tudom kitalálni,hogy az milyen kaszt. Igaz,csak 2 hónapja kezdtem és egy kasztot próbáltam ki.


Előre is köszönöm a válaszokat!


(Egyébként mielőtt rámförmednétek,azért ide írtam ki a kérdést,mert valószínűleg nem mindenki ismeri WoW-ot.)



2017. febr. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted többen ismerik a játékot "Világok Harca" néven, mint World of Warcraft-ként? Eléggé valószínűtlen.

Összefüggéseket meg ne keress, pl. Kenny karaktere egy Human Hunter, holott az emberek csak sokkal később, a Cataclysm kiegészítőben vehették fel a Hunter kasztot. Stan Alliance-os karakterén hordás tabard van. Nem lehet alacsony szintű mobok ölésével max szintre fejlődni, mert egy idő után már nem adnak több XP-t. Satöbbi.

2017. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Szerinted többen ismerik a játékot "Világok Harca" néven, mint World of Warcraft-ként? Eléggé valószínűtlen."


Nem,csak az epizód címe miatt írtam be a kulcsszavakba.


"Összefüggéseket meg ne keress, pl. Kenny karaktere egy Human Hunter, holott az emberek csak sokkal később, a Cataclysm kiegészítőben vehették fel a Hunter kasztot."


Ez éppenséggel fel se tűnt,mivel Cata óta játszok.


"Stan Alliance-os karakterén hordás tabard van."


Igen,azon én is nagyot néztem.;)))


"Nem lehet alacsony szintű mobok ölésével max szintre fejlődni, mert egy idő után már nem adnak több XP-t. Satöbbi."


Igen,ez nyilvánvaló,de gondolom csak a "mindent megvető elszántság" ékes bizonyítékaként alakították ki így a történetet.

Meg ugye fejeket sem lehet szétcsapkodni,úgy,hogy aztán kifojjon az agyvelő;))

De a kövér fazon karaktere annyira hitelesen meg volt csinálva,hogy egyből az jutott eszembe,hogy nekem is kéne egy ilyen:D

2017. febr. 26. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapjáraton Paladin fejese volt a kövérnek, de volt sorcecer skillje, meg hunter skillje, meg rakat másik kaszt skillje megvolt neki.
2017. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!