Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő, heti hány edzés,...

Mennyi idő, heti hány edzés, és milyen intenzív kell ahhoz hogy ilyen eredményt érjek el?

Figyelt kérdés

[link]


Körülbelül ugyanúgy nézek ki, mint a csávó a before-képen. Mennyi idő kellene hogy így kigyúrjam magam? A diéta nemprobléma, egész életemben diétáztam, jelenleg gyümölcslevet (2 liter) húst (napi fél-1 kiló) halat ( ez változó) és gyümölcsöt eszek. Se kenyér, se más gabonaféle. 17 éves vagyok.



2015. jan. 25. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyümilé az cukor ám, nem a barátod. Egy ilyen test amúgy kb egy év, mivel van benne kox dögivel, viszont nem nagy a tömeg. Szóval heti 4, egy évig úgy, hogy fél év után lemegy egy két hónapos kúra és kész is.
2015. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyümölcslét azért iszom, mert van benne szénhidrát. Mivel nem eszek kenyeret se rizst, se semmit, ezért ahhoz hogy működjön az agyam suliban, gyümölcslevet iszok
2015. jan. 25. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Miert nem eszel helyette rizst vagy kenyeret? A gyumolcslenek semmi ertelme. Olyan mintha kólát innál
2015. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyél értékes szénhidrátokat: rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű tészta, köles, kuszkusz, krumpli. a gyümölcslé nem jó, annyi erővel ehetnél kenyeret is.
2015. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 david300 válasza:
Én 11 hónap alatt kaptam fel 25 kiló izmot és mikor elkezdtem edzeni elég gyengécske voltam 50kg-ot nyomtam ki fekve a 11. hónap végén pedig 150kg-ot :D
2015. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

david300 egy kibazottÜRLÉNYVAGY!

Egyél zabpelyhet, rizst, krumplit, barna-rozs kenyeret, teljes kiörlésű cuccokat. A gyümölcslé egykalapkaki. Amúgy kb 2-3 év erre a szintre eljutni.

2015. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 david300 válasza:
Nem vagyok űrlény csak betartok mindent ugy eszem ahogy kell és nyomatom a kreatint meg a tömegelőt :D
2015. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50-rol 150re fejlodni 11 hónap alatt mutáns genetikát jelent
2015. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!