Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL ARAM láda, normal?

LoL ARAM láda, normal?

Figyelt kérdés

Üdv.

1.Az ARAM-ban tudom,hogy lehet kulcsdarabokat szerezni,de ládát is lehet vagy azt csak Summoner Rift-ben lehet?

2.Normal módban is választhatunk,hogy hova(top,bot,stb.) szeretnénk menni,vagy csak rankeden?



2017. márc. 1. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Első kérdésedre a vàlasz;Igen,kaphatsz aramon làdàt.Sőt,mivel Én 99%-ban csak aramozok,Én csak onnan kaptam :D


Másodikra kérdésedre a vàlasz;Màr egy ideje csak rankeden, választhatsz.Normàl draft helyett meg van ez a flex...tegyem a tombolàra :D

2017. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aramban hogyan lehet ládát szerezni? Ott csak A-as osztályzatot kaphatsz, a ládához meg minimum S- kell.
2017. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban volt Aramon egy S+ om Kalistával,és ott is volt làda.Pár napra rá MF el S em meg be is pentáztam vele,ott is volt làda.Rengeteg "S" em volt màr aramon...számtalan sok.Ki mondta ezt a hülyeséget,hogy Aramon csak "A" lehet?
2017. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Namival volt S+-om =D Lehoztam a 2v1-et is =D (Alig volt hp-m, és Zed meg Panth volt ellenem, full hp-val =D)
2017. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 2. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz,van normal draft is eunen egy ideje

Deltol ejfelig szokott bekapcoslva lenni, ott lehet szerepet valasztani,es nem ranked

2017. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyes le vagy maradva, visszarakták már a normal draftot, ahol ugyanúgy választhatsz pozíciót mint rankeden.
2017. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te meg valószínűleg az osztállyal vagy lemaradva :)
2017. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!