Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift mk3 1.3 8V indítás után...

Swift mk3 1.3 8V indítás után amikor az emelt alapjárati fordulat után beáll a normál alapjárat, úgy "rötyög" a motor, mint valami nagytengelyes Lada. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Nem rég cseréltem gyertyát és akkut, ha ez számít. Az alapjárati fordulatszám 8-900 közt van tehát nem túl alacsony, mégis egyenetlenül jár, mintha az egyik henger rendetlenkedne.
2014. ápr. 13. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Suzuki.
2014. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Karburátor kicsit szarul van beállítva.
2014. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Igen, köszönöm, ezt én is tudom róla.

2. Az autó központi befecskendezős, bocs.

2014. ápr. 13. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
és mivan ha suzuki? istenem te, mert más autónak sosincs smmi baja nem? ez igen ez felfogás amit mondtál, másrészről , 11 évig volt suzukink soha nem hagyott ott sehol, és a kötelező szervízeken más nem kellett , és munkás autónak volt használva rengeteg mindent szállítottunk vele, festő-mázoló vállalkozásból adódóan rengetegszer a sok téglatörmeléket és még nagyon sokmindent, még sincs panaszom a motorjára mert gond nélkül lement vele 11 év...
2014. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elosztófedél, rotor, gyertyakábel háromszögben néznék körbe először.
2014. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyújtáselosztó fedele nincs megrepedve? Egy 1.0-nál volt iylen hiba, ott is konkrétan az egyik henger néha kihagyott és az ok pedig egy hajszálrepedés volt az elosztóházon.
2014. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!