Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LoL-ban (League of Legends)...

HGYG11 kérdése:

A LoL-ban (League of Legends) ben van esetleg olyan lehetőség hogy az ajándékokat megnezhesd?

Figyelt kérdés
Nah szoval, sok idő után egy gyenge géppel felléptem és megnéztem mi újság, és amikor beléptem egy chest megjelent ajándék felirattal és eltünt. (Nem nem ikon azt átnéztem de a gép nagyon gyenge az ilyen nezelodesre azért kérdem hogy van e valahol mód rá megnézni)

2017. márc. 4. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Kulcs kell hozzá. Kulcsot venni tudsz, vagy játékok után van rá esély, hogy kapsz kulcstöredéket, amiből 3=1 kulcs.

2017. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem :), olyan lada mint a mystery gift.
2017. márc. 4. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:

"A LoL-ban (League of Legends) ben van esetleg olyan lehetőség hogy az ajándékokat megnezhesd?"


Ahogy írtam, kulcs kell hozzá. Csak úgy nyithatod ki, és nézheted meg, mi van benne.

2017. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem hexteck ládára gondoltam (ahogy már írtam) hanem ha (pl season vége ajándék) megjelent a színes hátteres láda azzal a felirattal hogy ajándékot kaptál. (Érted mint amikor rito adott free skint anno)
2017. márc. 4. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a Riot Kayle-t kaptad? Pár hónapja mindenki megkapta aki játszik egy ideje.
2017. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már közelebb járunk de nem, akkor még pólóztam, csak most ahogy beléptem megjelent ez és éltünk :D . (Nem tudom mi lehet :d)
2017. márc. 5. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Loloztam (szöveg kijavítás...)
2017. márc. 5. 20:36
 8/10 A kérdező kommentje:
És eltünt*(megfojtanám aki kitalálta ezt :D, most kapcsolom ki)
2017. márc. 5. 20:37
 9/10 fail99 ***** válasza:
A régi clienst nézd meg, ott általában mutatja.
2017. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oh ez hasznos lehet, majd megtekintem^^.
2017. márc. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!