Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismerős ez a játék?

Ismerős ez a játék?

Figyelt kérdés

Még 3-4 éve koromban láttam egy számítógépes, point n' click játékot, amit azóta se tudtam elfelejteni. Pontosabban a nevét elfelejtettem. Nem volt egy nagy játék, de valamiért nagyon kíváncsi vagyok, hogy pontosan milyen is volt. Erre emlékszem:

Az első pálya így nézett ki: 4 szereplő volt (asszem), ezek között lehetett váltogatni. Középen egy zöld szörnyeteg volt, ami apukám fordítása szerint imádja a káposztát, vak és ha az előtte lévő hídon akartunk átkelni, folyton meg akar enni, mert káposztának néz. Bal oldalt valami építmény volt, ami előtt egy rózsaszín kígyó volt, ami nem engedett bemenni, kivéve ha egy magazint adsz a "kezébe". Kb. ennyire emlékszem.



2017. márc. 5. 10:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja, bocs. Elfelejtettem a lényeget:

Mi lehet a neve?

2017. márc. 5. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikori?

Windowsos vagy még dosos?

2017. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi Windowson próbáltuk ki, de valószínűleg online játék. Még egy bocsi, hogy ezt is elfelejtettem leírni.
2017. márc. 5. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:

3-4 évesen online játék?

basszus, de öreg vagyok már.

2017. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Te bizonyára tudod, hány éves vagy, de mi nem. Inkább azt írd le, hogy ez mikor lehetett, melyik évben?
2017. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy rám gondoltál-e, de hangsúlyozom --> 3-4 <-- éves lehettem akkor, szóval fogalmam sincs mikori játék.
2017. márc. 5. 13:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaaa, bocs, már értem. Kb. 2006-ban volt.
2017. márc. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!