Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » For Honor érdemes-e megvenni?

For Honor érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
Még elsőnek szeretném kérni, hogy ne egy szavas választ írjatok.Na az lenne a kérdésem érdemes e rászánni majd 20000ft mert nekem nagyon tetszett a beta mind a kettővel játszottam és egy másodpercét sem untam és ezért kérdezem az olyan embereknek mint nekem érdemes megvenni vagy sem?

2017. márc. 10. 14:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Igaz, kicsit későn írok, de hátha még meglátod. (Meg aki kételkedik a megvételében)


Maga a játék mechanika tökéletes.

Sokan bugra fogják, hogy elvileg blockolják a támadást, de mégis bekapják. Nos ez azért van, mert van egy criticalhoz hasonló mechanizmus, ami a páncél áttörése. Ezt gondolom nem kell ragozni..


A játékosok nagyja hiszti miatt lépett ki, és azért savaza a játékot, mert nagyobbak ellen dobja be a rendszer, és elgyepálják.

Nos erre találták ki a single playert, ami egy kis rutinosságot ad, ráadásul növelheted a nehézséget is.

Csak elenyésző százaléka dobta el a játékot a bugok miatt.


Összességében:

A játék nagyon jó, igaz szeretni kell a középkort, és annak harcosait, és ha ez megvan, garantált a 200+ óra.

Mindig visszafog húzni a játék 2-3 órára.


3-4 havonta jönnek a patchek, amikben (jelenleg a 3. season jön) rengeteg mindent behoznak. (meg néha kap egy pár gigás fix-et.)

Törődnek a játékkal, csak Ubi...


G2A-n vedd meg. 13-14 ezer forint.

A játék félkész, ezt aláírom, de közel sem szar.


Ha tényleg élvezted a bétát és végig függted a béta napokat, akkor ajánlom vedd meg. Én is nagyon élveztem, megvettem, és nem bántam meg.

2017. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!