Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen online játékok vannak...

Milyen online játékok vannak amikkel lehet játszani ingyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 18:35
 1/7 csigusz27 ***** válasza:

Hát ez jó kérdés...

A "guglit" azért tudod használni?

Az online játékok nagy része ingyenes....

2017. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azért vannak kivételek. pl Grand Theft Auto V, Rainbow Six.....,Ghost Recon Wildlands, Forza Horizon 3, az lehet konkrétabb kérdés lett volna a részemről hogy melyikek azok a játékok amikkel lehet steamen online tolni. Régen volt az xfire azt nagyon szerettem. De sajnos megszűnt. Valami jó autós vagy lövöldözős játékot keresek amivel tudnék játszani steamen online.
2017. márc. 18. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az altalad felsorolt jatekok alapbol single cimek, csak lehet veluk multizni is. A csak online cimek tobbsege ingyenes.

A Steamen meg direkt ra lehet keresni magyarul! az ingyenes jatekokra, tobb tucatnyi van beloluk.

2017. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Millió egy ingyenes online játék van. Milyen stílusban keresel, vagy mit szeretnél? Csak úgy elütni az időt, vagy ténylegesen fejlődni, elköteleződni egy játék mellett, stb? Ott van a War Thunder, ott van a Leauge of Legends, World of Tanks, mittudomén, Dunát lehet rekeszteni velük.
2017. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, autót vezetni mások ellen vagy lövöldözni. Ezek mind olyan játékok amiket felsoroltál amiket még nem próbáltam ki de nem is fogom őket. Jó mondjuk az első játékkal a felsoroltak közül játszottam az egy repülős game.
2017. márc. 18. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Warface
2017. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Paladins
2017. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!