Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem ajánlani PC...

Tudtok nekem ajánlani PC játékokat?

Figyelt kérdés

Gépem:

Processzor:AMD FX-4300 Quad Core -3,8Ghz

Ram:Kingston 8Gb/1600Mhz HyperX DDR3

Videókártya:Asus R7 370 2GB DDR5 STRIX GAMING


Igazából nem nagyon tudom milyen játék érdekelne nem nagyon szoktam játszani.A gta sorozatot szeretem illetve dirt 3-mal szoktam még játszani.

CS GO és minecraft egyáltalán nem érdekel :D

Valami gta szerüség kéne de bármit meghallgatok.



2017. márc. 27. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a GTA tetszik, akkor ajánlom a Saints Row játékokat. A 2. játék még komoly, de a 3.-4. már olyan kicsit "hülyülős", szuperképességekkel meg űrlényekkel és egyebekkel.
2017. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Saints Row első két része egész jó, de a 3-4 az nagyon el van rugaszkodva a valóságtól, értelmetlen játéktermi lövöldözés.


Én ezeket mondanám még:

Mafia 1 2 3

Watch Dogs 1 2

Skyrim

Falout játékok

Far Cry játékok

Just Cause széria

Witcher játékok

Assassin's Creed játékok


Mivel te sem tudod mi érdekelne, így igazából mi sem tudjuk mi fog tetszeni. :) Van közöttük GTA stílusú, történelmi, fantasy, FPS, miegymás. Mindegyik mászkálós, nagyobb területet bejárós.

2017. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaptál több játék tippet, egyikre sem válaszoltál, de a kérdést már kiemelted? Esküszöm nem értem ezeket az embereket. Legalább akkor írnál már valami konkrétat, hogy mit is akarsz.
2017. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!