Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TEVECLUBOSOK! Ti nektek mi a...

TEVECLUBOSOK! Ti nektek mi a véleményetek a játékról? Egyáltalán vannak még olyanok, akik játszottak már vele?

Figyelt kérdés
Tegnap újra kezdtem (egy kis nosztalgia). Van közületek olyan, aki tolja/tolta régebben?
2017. márc. 27. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 3 éve hogy újrakezdtem, ugyanígy a nosztalgia miatt. Azóta naponta egyszer belépek etetni/itatni meg tanítani és annyi. Igazából régen is kb csak ennyit csináltam benne, nem mintha ennél sokkal többet lehetne.
2017. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Belépek, tanítok, hetente etetek és itatok, mást nem csinálok a teveclubon.

10+ éves tevét azért csak nem hagyom már "megdögleni":)

2017. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Úhh, akkor nem vagyok egyedül :D

Mi a nevetek a játékban? :D

2017. márc. 30. 00:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idén már 13 éves lesz a tevém. Emlékszem, a 2000-es évek közepén szinte mindenki csinált az osztályban, hát azóta szerintem már csak nekem van meg. :D


Elsősorban én nem játéknak mondanám, afféle közösségi oldalnak indult, mikor ez a kifejezés még nem a facebookot jelentette. Régen nagy élet volt, több százezer teve, fórumszobák, chat, na meg persze a 3D chat. xD Aztán szép lassan elcsendesedett az oldal, most már 30 000 alá csökkent a tevepopuláció, megszűntek a fórumok, 3D chat, nekem mondjuk valamiért a sima chat sem működik vagy öt éve, de állítólag ott sincs nagy élet.


Naponta-kétnaponta belépek, etetek, itatok, tanítok, néhanapján átfutom az üzenőfalas kiírásokat, kb. ennyi.

No meg az is tetszik benne, hogy kell némi kreativitás ahhoz, hogy egy normális adatlapot összehozzunk magunknak. Nem úgy megy, mint a facebookon, hogy minden profil kb. ugyanaz a dögunalom.


Szóval én maradok, remélem nem fog megszűnni, bár ha egy kicsit több élet lenne, azt azért nem bánnám!

2017. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónapja regisztráltam újra szintén nosztalgia miatt. Csalódott vagyok, hogy nincs olyan nagy élet mint régen. 2005-ben regisztráltam először és 2010-ig folyamatosan fenn voltam. Akkor még vagy 200 ezren voltunk, most 30 ezren, a chaten kb 20-25 ember van fent maximum, de ők mind ilyen "szerepesek" elég zárkózottak csak egymással dumálnak és akkor is csak játszanak.

timvik néven van fent a.tevém, ha akartok dobjatok egy levelet :D

2017. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hali 12 eves a tevem mar alig van par trük es mindent fog tudni ... mar nem akarnam veszni hagyni ...
2017. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
25%
Nekem van egy 4.000+ napos tevém. De szívesen eladnám (ha érdekel valakit írjon). A mai világban már viszont semmi extrát nem nyújt a fiataloknak az oldal, úgyhogy nem fog már soha virágozni szerintem.
2017. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
17,6 éve ugyanazzal a tevével, még az egyetemen szereztem tudomást az oldalról, sok hallgatónak volt tevéje. :)
2018. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régen játszottam másfél évig. Most újrakezdtem, de hullaszag van az oldalon.
2018. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így van utolsó, nagyon kihalt lett az oldal.
2019. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!