Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TEVECLUBOSOK! Ti nektek mi a...

TEVECLUBOSOK! Ti nektek mi a véleményetek a játékról? Egyáltalán vannak még olyanok, akik játszottak már vele?

Figyelt kérdés
Tegnap újra kezdtem (egy kis nosztalgia). Van közületek olyan, aki tolja/tolta régebben?
2017. márc. 27. 20:32
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én vagyok a kérdező, csak törölték a régi accountomat.


Továbbra is él még a tevém, és hát valóban eléggé elkeserítő az, amit ott látok, és érzékelek, hogy a gyermekkorom egyik legkedvesebb weboldala ennyire hanyatlik.


Nem értem, hogy a fejlesztő miért nem képes valami újat belerakni, néhány újdonságot amivel több embert odavonzana, pont mint régen...

2019. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam. Egy pofás appot simán le lehetne fejleszteni. Kis befektetés, de nagy haszon. Mondjuk én eladnám az egészet egy hozzáértő csapatnak. Te mikor voltál fent? Én 2005-2011 között folyamatosan, majd 2017-től kezdődően ismét. Egyszer 2014-ben még felnéztem, akkor a mostanihoz képest nagyobb élet volt, működött a cset is például.


Ami nagyon kellene az oldalnak, az az, hogy működjön a cset, hirdesse magát, új design. Plusz mellé egy applikáció is.

2019. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De a legfontosabbat kihagytam: Legyen olcsóbb a datolya és járjon megint havi 1 ingyen dati. Azért fordultak el sokan az oldaltól, mert dati nélkül kb semmire nem mentél. Ez főleg a türelmetlen fiataloknak esett rosszul :D
2019. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!