Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben hogyan...

League of Legendsben hogyan lehet hősismereti zsetont szerezni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy ötös szin kell hozzá és azzal a hőssel S- vagy magasabb osztályzatot szerezni. Én 5-ös vagyok Jinxxel, kaptam egy S- -t de semmilyen zsetont nem kaptam. Ez miért van? Magasabb osztályzat kell, vagy nem minden játékmódban lehetséges ez a dolog?

2017. máj. 1. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lv5ről lv6-ra elég az "S-",de nem minden esetben adja a zsetont.Lv 6-ról lv7-re már minimum "S" nél adhatja.Nekem csak az idézők szurdokában adta.
2017. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom level 5-ről 6ra elég az S-, de meg kell venni hozzá a hőst, illetve nem tudom, hogy 5v5-n kívül van-e lehetőség rá. Nekem egyszer volt "bug", hogy nem adott, elvileg épp azzal a meccsel értem el az 5-ös szintet, és ki is írta h kapok, de nem kaptam meg.

Egyénként gondold át, lehet hogy érdemesebb hősökre fordítani az 500 kék esszenciát.

2017. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is épp lvl 5-6 között vagyok Teemoval 1 zsetonom van de S- osztályzatra nem ad semmit.
2017. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet, hogy megváltozott, én úgy emlékszem, régebben kaptam S- -ra is.
2017. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az adott meccsen éred el a lvl 5-öt, és S-, vagy jobb osztályzatod van nem kapsz tokent. Meg csak a normál/ranked 5v5 meccs után ad tokent. :) (lvl6-hoz: S-, S, S+ lvl7-hez: S, S+)
2017. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!