Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks paysafe card?

World of Tanks paysafe card?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék venni wot-ra egy 8-as prémium tankot aminek az ára 12.442 FT. Úgy tudom paysafe cardal történő fizetéskor a vásárolható címletek kerek számra jönnek ki mint pl. 5000-10000-15000 FT. Teszem azt veszek egy 15. e forintosat és abból megveszem a tankot akkor ugye abból az összegből lejön a tank ára viszont marad valamennyi. Kérdésem az, hogy a maradékkal mi történik? Elveszik?

2017. máj. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

(Semi közöm hozzá, de a 12 etrt ft 40€, és te ilyen hülyeségre költenéd???!!!)


A kérdésedre a válasz: nem veszik el, le vesz róla annyit amennyi kell a maradék a kódon marad. Tehát a kód amit vettél nem 15000ft lesz hanem 2000ft. Vagy veszel belőle mást vagy feltöltöd mypsc-ra.

2017. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Inkább ez, mint az alkohol, a drog, a cigaretta és egyéb kártékony szerek fogyasztása / megvétele. Szeretem ezt a játékot, bőven megéri invesztálni bele ennyit, már csak az élményért és persze azért is mert lehet vele haladni. Persze, ahogy tartja a mondás is kinek a pap, kinek a paplan..
2017. máj. 2. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is drogokra meg hasonlókra gondoltam. Csak egy példa: a tank 40€, ebből kijön akár a bf1 is (ha szereted az fps játékolat). Vagy ott van a witcher 3 goty. De ahogy írtad kinek a pap,...
2017. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teny hogy inkabb erre mint cigire, de 40€ tenyleg vicc.

Inkabb vegyel akkor premium fiokot es csinald a kuldeteseket.

Ocsemnek kb 35-40 tankja van a garazsban aminek a nagy resze 8-10, es ebbol legalabb 10 premium, ugy hogy nem vett eggyet sem.

Aki jol jatszik az halad, aki meg nem, azon a premium cuccok sem segitenek.

2017. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszer fektess be egy nyolcas prémiumba,mint rengetedszer prémium accontot venni, pláne ha úgy vagy mint én, van nyolc tizes tankom,és ezeket prémium tankkal tartom fent, bár nekem csak hatosok vannak, előbb-utóbb beruházok egy nyolcasra is. (átlag20-25k megvan minden meccsen)
2017. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mért hülyeség venni? arra nem gondoltatok hogy a worldgammingnak kell fizetni a fejlesztőket? szervereket karban tartani karbantartókat stb... ha senki nem fizetne nem lenne játék bezzeg játszani meg akartok.... kell a legjobb szervergépek amik élvezetessé teszik a játékot az meg nem olcsó az hogy a vezérigazgatók gennyesre keresik magukat az pofátlanság de ez van
2017. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy a Wargaming! -nak is vannak kiadasai, sot en is penzeltem az ellenfelet, de olyat erdemes vanni ami ar ertek aranyban megeri. A premium tankok az en szemszogombol nem szamitanak annak.
2017. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!