Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti engednétek a 14 éves...

Ti engednétek a 14 éves lányotoknak a GTA V-vel való játszást?

Figyelt kérdés
félretett zsebpénzéből venné

2017. máj. 4. 20:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
58%
Ha képes volt összeszedni rá ne vedd el tőle a lehetőséget. Nem olyan erőszakos azért...
2017. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Persze, én már 12 évesen GTA-ztam, most 26 vagyok és nem lettem tőle szociopata gyilkos :)
2017. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mitől tartasz, mi fog történni, ha játszik a játékkal?
2017. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Bár nem ismerem a GTA-t közelről...


Elég nagy szerintem. Nem játszhat mindenki Brutal DOOM-mal, főleg a mai fiatalok nem, akiknek nem nosztalgia az eredeti...

Magam példájából tudom, hogy a játékok brutalitása és az ember személyisége, lelki finomsága nem igazán függ össze.

Nekem az amorális dolgok néha már kivitték a biztosítékot, de általában választható a dolog (Falloutban sosem adtam el rabszolgának a gyerekeket, akik bíztak bennem).

Ha alapból rendes a gyermek, akkor nincs könyv, film és játék, amitől félteném, kivéve a legeslegeslegdurvábbakat, amik még nekem is rémálmokat okoznának. Túl sokat láttam az életben, nem minden való emberek elé.

Azért lehet, hogy elcsevegnék a lánnyal, hogy mit gondol s hogyan kezeli a játékot, ami nem valóság, de jó játéknál az ember beleéli magát... Szóval figyelnék rá, no, hogy milyen a hozzáállása. Nem a játék kapcsán, hanem általában, a játék csak apropó.

2017. máj. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Normálisan neveltétek, elmagyaráztátok nekik, hogy mit szabad és mit nem, mi a helyes viselkedés és mi nem, akkor nem lesz semmi gond. A játékok nem tudnak erőszakossá tenni, mint ahogy a média állítja be. Nem fog a valóságban is mindenkit megölni egy pisztollyal, mert ezt látta a játékban.
2017. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Amarok Tonrar ***** válasza:
82%

A játékot nem kötelező tömeggyilkosként játszani. Vezethet a változatos helyeken, barangolhat, vannak minijátékok, a küldetésekben pedig bár ölni kell, ez a legtöbb akciójátékra igaz. Az emberek nem trancsírozódnak, csak némi vér van benne.

Ha mégis vadabbul játszana, az remek stresszlevezetés és csökkenti az esélyét annak, hogy a való életben erőszakos lesz.

Aki a valóságban akar erőszakot elkövetni, az a játékok előtt is tervezgette, vagy próbálgatta. Te, mint szülő, jobban felelős vagy a viselkedéséért, mint bármelyik játék.

De a válasz röviden, igen, engedném. Ő vette, szülőként pedig ismerem a gyermekem és úgy nevelem, hogy az ilyesmi ne fogjon ki a pszichéjén.

2017. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Nagyon jó játék, ha tetszik neki a témája, imádni fogja.
2017. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
A játék brutalitásának mértéke a felhasználón múlik, nem a játékon. Vannak benne erősebb jelenetek, káromkodás, miegymás. Nem véletlenül 18+ -os. De alapvetően nem agresszívebb, mint egy lövöldözős FPS játék, vagy egy Need for Speed. Mert az NFS-ben is nyugodtan nekimehetek az összes szembejövő autónak, vagy kilökhetem az összes versenytársat, akkor már agresszív a játék?
2017. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezt igen, de az új Doom - ot már nem.
2017. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem... Inkább járjon disco-ba és ott ugráljon a WC-ben a palik f@$zán.
2017. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!