Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van esély rá hogy az alábbi...

Ókútyafáját kérdése:

Van esély rá hogy az alábbi configgal legalább medium grafikán fusson a PlayerUnknown's Battlegrounds nevű játék?

Figyelt kérdés

Alaplap: AsRock M3A785GXH/128M ( Jelenlegi alaplapom )


Proci: AMD Phenom X6 1100T 3.3GHz AM3 ( Amd Athlon X2 240t cserélném le erre )


RAM: Corsair Vengeance® — 4GB Dual Channel DDR3 Memory Kit OC1600MHz (CMZ4GX3M2A1600C9. Ehhez beszereznék még egy Kit-et, így lenne 4x2 GB


VGA: még nem tudom, Geforce GT 730 szerintetek elég lenne? Vagy mindenképpen kellene GTX 660 vagy attól erősebb? Vagy ha tudtok jó vga-t mondani a játékhoz a használt piacon max 20K-ért, azt megköszönném!


Szerintetek mi tévő legyek. Az fontos, hogy minél olcsóbban jöjjek ki, mert csak ezért a játékért csinálom! Előre is köszi a válaszokat!


Jah, és falun lakok, ~15 megás net elég szerintetek?



2017. máj. 8. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért a játékért nem érdemes PC-t fejleszteni, pár hónap múlva a kutya sem fog játszani vele.
2017. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon jó játék és hatalmas sikere van, bízom benne, hogy meg fog maradni a siker. Ha nem akkor is kell jobb gép mert az ehhez hasonló játékkal szeretnék játszani, nekem nagyon bejön. ( H1Z1, Arma 2, vagy a Last Man Standing) Stb.
2017. máj. 8. 12:26
 3/7 Ákiboy11 válasza:

Kéne még +2gb ram a játékhoz és egy nagyobb videokártya.

De először is írd be hogy www.speedtest.net és írd le hogy milyen eredményt kaptál!

2017. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ha már a memóriát bővíteném, akkor egy ugyanilyen kit-et raknék bele és lenne 4x2 GB.


SPEEDTEST.net

PING

9 ms

DOWNLOAD

11.74 Mbps

UPLOAD

1.32 Mbps


De a fő kérdés az, hogy a Phenom II X6-os procival elmennek-e ezek a kaliberű játékok, mert ha nem, akkor teljesen új konfig kellene, mivel erre az alaplapra az a legerősebb proci. Mivel amd-s a proci, így lehet hogy Radeon kártya kellene? vagy mindegy?

2017. máj. 10. 08:49
 5/7 Ákiboy11 válasza:

Feltöltés nagyon kévés! Nem tudnál online játszani. De a proci bőven elég és a videokártya az mindegy hogy amd vagy nvidia.

Kábelről vagy wifiről megy a géped?

2017. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kàbelről megy. Sajnos ez a max...


A Quakelive ~30-as pinggel simàn megy.

2017. máj. 11. 06:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mobilnettel tudsz játszani, az lehet atom gyors még a hegyekben is, csak legyen lefedettség! Tapasztalat! :) Amúgy a géped kuka ha ezzel akarsz játszani. Én a helyedben eladnám és vennék egy újat. Ha gondolod akkor konfigot is ajánlhatok. :) Amúgy együttérzek veled, nekem is baromira tetszik a game, alig várom, hogy a nyári melóból meglegyen a kess az új gépre. :3 Azzal a különbséggel, hogy én egy nagyon komoly high-end gépet veszek mert nekem millió másra is kell, de ez a játék lesz az első amit megveszek! :D
2017. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!