Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek nem volt csalódás a...

Nektek nem volt csalódás a Fallout 4 története?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon nagy fan, de azért szeretem, főleg azért mert nagyon jók a történetek, karakterek. Csodásan indít a játék erre meg... Ti a végén az Institute mellé álltatok? akkor mi lett a befejezés? Mert én nem bírom tovább vinni, uganis idegesít, hogy nincs értelmes választás.

2017. máj. 23. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oblivion óta nekem csak "meh...oké" az összes Bethesda játék, pedig hűségesen naivan a következő megváltóként várom a játékaikat...
2017. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 s55 ***** válasza:
100%

De most hogy így mondod, nekem is az volt. Alapvetően bekerülsz a lehetetlen szituációba, hogy azt akit keresel, az ellenség főnöke. Ráadásul nekem addig mindhárom frakció a szövetségesem volt (railroad, brotherhood, minuteman) ezután a railroaddal szakítottam, mivel a brotherhoodot választottam a végén. És a legvége után kicsit olyan üresnek is érzem a játékot:/

Most valószínűleg kiprobálok majd néhány modot, szerintem sokat fognak dobni a játékon, ajánlom neked is:)

2017. máj. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És valamit elértetek az "atyával"? Én nem akartam a railroad ellen menni, de úgy éreztem, hogy a valóságban ezt tenném. Ráadásul elsőre simán nemet mondtam neki arra hogy csatlakozok e és el is mentem és ennyi. AHogy írta egyikőtök olyan üres az egész.
2017. máj. 23. 01:50
 4/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
86%

Ezt a Steam értékeléseknél jól összefoglalta már valaki (angolul):


"A baby is drowning in the lake:


-Fallout 1


Ask for more information

Agree to help

Decide not to help

Accidentally say something that pisses the NPC off, failing the quest

Reveal too much information about yourself, causing the Super Mutants to track your vault more easily


-Fallout 2


Ask for more information

Agree to help

Decide not to help

Accidentally say something that pisses the NPC off, failing the quest

Pop culture reference about the baby


-Fallout 3

Yes, I will save the baby

Depends on the caps

I will not save the baby

[Intelligence] The baby is drowning


-Fallout New Vegas

I will save the baby

I will not save the baby

[Barter 30] Double the caps and I'll save the baby

[Medicine 30] Thanks to my medical knowledge, I will easily be able to save the baby

[Survival 15/30] Uh... yeah, I totally know how to swim


-Fallout 4

Yes

No (Yes)

Sarcastic (Yes)

Hate babies"

2017. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 takimann ***** válasza:

A Testvériségnél hamar ilyenbe botlottam, hogy "fosszuk ki a farmereket" - mellék küldetésként. Ezzel meg is volt a véleményem... Ők ki akarták tisztítani, a szinth-ek ki irtani, stb... a közösséget, én viszont inkább felépítettem.

Mindenhol bázisokat alapítottam, ahol lehetett, igaz, a játékmenetben nincs olyan opció, hogy ez is megoldás, így nem is fejeztem még be.

Olyan mint a való élet nem lehet igazán jól választani,

s az amit Te szeretnél nincs az adatbázisban.

2017. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy éreztem, hogy semmin nem tudok változtatni. van 4 séma és akkor válaszd az egyiket, de a döntéseidnek súlya nincs.
2017. nov. 30. 22:31
 7/7 takimann ***** válasza:

Döntéseidnek súlya van.

Pld. : Far Harbor-ban választhatod, hogy kinyírod a telepeseket az Atom Gyermekei megbízásából, vagy segítesz a Telepeseknek kinyírni a Szinth-eket, pontosabban rájuk uszítod Őket, esetleg felrobbanthatod az Atom Gyermekei-t. Ha kedved van, sorban elpusztíthatod Őket a fenti módszerekkel...

Én a Szinth vezérrel szövetkezve megmentettem mindenkit, és békét teremtettünk.

Mi ez, ha nem "súly"...?

2017. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!