Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Hogyan tudom elérni, hogy a youtube csatornámat szélesebb körben elérjék a nézők?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elérni, hogy a videóimat szélesebb körben elérjék a nézők? Csináltam facebookos oldalt is, youtube-ra majdnem minden nap töltök fel videót, de a nézők száma nem emelkedik. Volt egy remek videóm ami 60 nézettséget is elért (igen nekem ez már nagy számnak számít) de a drága tube törölte valamiért, pedig csak saját tartalmat használtam, még zenét se raktam bele. Tehát még a videómegosztó sem törekszik hogy segítse munkámat, sőt... :D

Válaszokat, segítő ötleteket esetleges feliratkozásokat előre is köszönöm! (Segítő szándékú kritikát kérek, ha belenézel a videóimba azt megköszönöm)

Íme a link a csatornámhoz: https://www.youtube.com/user/TheNorbi171



2017. máj. 30. 09:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Javítottam a minőségen, a videókat most már vágom, a hang jobban hallható. Színesítem is a videókat, kis szövegeket rakok bele...

Köszönöm a segítséget és a kommenteket (függetlenül a szándéktól), sokat fejlődtem. Az utóbbi két videómat merem ajánlani, ilyeneket és ennél még jobbakat fogok készíteni! Ha valaki megtekinti őket és van ötlete, hozzászólása hogyan készítsek még jobbakat, szívesen várom!

2017. jún. 17. 15:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Észrevehetően javult. Többet beszélsz érthetőbb hogy mit beszélsz van borító kép de a hangon még van mit csiszolni, kicsit olyan a hang mintha egy műanyagdobozba dugtad volna a fejed és úgy beszélnél (no offens) de sokat javult.

Ha érdekelne a dark souls és a top videósok egyike se csinálna róla videót akkor lehet téged néznélek. nyilván nem vagy toplistás de ha tartod/javítod tovább ezt a minőséget akkor szerintem csak idő kérdése és jöhet pár feliratkozó :) Annyi még hogy lehetnének más játékok is mert ezzel max csak dark souls rajongókat csalsz be, először nézőket kellene még csalogatni mert jelenleg még azon a szinten vagy hogy nem miattad hanem a játék miatt iratkoznának fel (ha feliratkoznának) így aztán több féle fajta játékkal kéne játszanod amik érdekelhetnek párakat és a top videósok még nem készítettek belőle tartalmat vagy max nagyon keveset mert ha én pl rákeresek a Dark souls 3-ra a youtube keresőn akkor egyből a TheVR-t dobja ki mivel ők a népszerűbbek a te videód még az első oldalon sincs ezért lenne érdemes nem annyira ismert játékokról videót készíteni. Sok sikert, 4-es voltam.

2017. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te is beleestél abba a tévedésbe hogy a felbontásban és a hatásvadász vágásban (amit mindenki a filmekből les el) látod a minőséget.

A minőség ott kezdődik hogy valami nagyon eredeti dolgot tálalsz ötletesen. Ilyet az utóbbi néhány évben nem is nagyon még az ismert videósoktól se akik csak majmolják egymást vagy a külföldieket.

Ha mindenképpen a játékoknál akarsz maradni akkor szerintem neked jobban mennének a játékbemutatók előre megírt szöveggel de valami újszerű megközelítésben.

2017. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi két választ, ment a zöld kéz. A hangom minősége azért gyenge mert a PS4-hez adott fülesbe épített mikrofont használom. Szeretnék beszerezni egy nem túl drága, de minőségi mikrofont majd (ennek majd még utána kell néznem). Tervezek játékbemutatókat is. Valószínű hogy nem ingame lesz, hanem utólag rögzített kommentár. DS-hez egy tutorialt is szeretnék, ami kezdőknek szól magyar nyelven. Egyelőre ennyi az ötletem, köszönöm a tippeket! Ha megnézitek majd később is egy-két videómat, annak külön örülök (Y)
2017. jún. 18. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!