Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Norvégiában akarok letelepe...

Ha Norvégiában akarok letelepedni akkor milyen szakmát érdemes kitanulnom érettségivel 30 évesen?

Figyelt kérdés

Tehát amivel értelemszerűen jól lehet keresni és el is lehet benne helyezkedni?


Én amúgy a Codecool-on gondolkozom ami programozást tanítana, gyakorlatorientáltat.


2016. okt. 3. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm bicikliboltban dolgozik ott.
2016. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én az autószerelésen gondolkozom egy ideje.

Azzal mennyire lehet ott jól keresni?

2016. okt. 3. 12:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon mennyire lehet vele jól keresni? Nyilván ott is viszik a kocsikat olajcserére meg éves szervizre, akárcsak idehaza. Hogy jól élsz-e belőle, vagy sem, az azon múlik, milyenek a beszerzési forrásaid, az ügyfélköröd, és hogy szeretsz-e, tudsz-e gyorsan és jól dolgozni.
2016. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt egy kicsit régebbi, de még mindig nagyrészt aktuális cikk(persze az olajiparban mondjuk már nem olyan könnyű elhelyezkedni):

[link]

Ezen az oldalon egyébként érdemes nézelődni, hogy milyen elvárások vannak.

2016. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak az érdekel, hogy miben érdemes ott gondolkozni.

Mit érdemes kitanulni. Miben van jó pénz?

2016. okt. 3. 12:45
 6/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
56%
Villamosenergetika. Abban nagy lóvé van.
2016. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a programozás is lehetne nem?
2016. okt. 3. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
De
2016. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha a fáradtságot nem vetted, hogy a neten utána olvass legalább angolul,akkor el kéne gondolkoznod, hogy mennyire reálisak az esélyeid.
2016. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És csak úgy megsúgom, hogy sok 17 éves öregebbnek néz ki mint én 30 évesen. Úgyhogy ha megvan a tudás és a szorgalom akkor szerintem jó esélyeim vannak. A suliba se 12 évesek járnak hanem kb 27 évesek. -.- Én ettől csak kicsit vagyok lemaradva. Valamiért itt a fórumon imádják azt mondta egyesek, hogy ha 30 vagy akkor semmi nem lesz belőled. Menjek el szerelni meg ilyenek a semmiért mi? -.-
2016. okt. 3. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!