Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg 29 vagyok, nemsoká...

Jelenleg 29 vagyok, nemsoká érettségizek (1 év múlva) érdemes kitanulnom programozónak, lehet még valamilyen jellegű karrierem illetve munkám hogy ilyen későn kezdtem el?

Figyelt kérdés
Angol nyelv mellett a japánt is tanulom.
2016. máj. 20. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Tanulni mindig érdemes. Nem azt fogják nézni, hogy hány éves voltál, mikor megszerezted a végzettségedet.
2016. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2016. máj. 20. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

nem, azt fogják nézni, hogy itt egy 35 éves programozó 0 éves gyakorlattal... meg itt a másik 35 éves programozó 10 éves gyakorlattal.


hmmm... melyiket vegyük fel?!

2016. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak neki annyit fizetni, de lehet, hogy pont azért veszik fel valahova inkább, mert kevesebbet kell fizetni. De ez a különbség pár év alatt elmúlik.
2016. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szar lehet az életed ha azzal foglalkozol, hogy más éppen újrakezdené a sajátját és te jössz szemétkedni. Tipikus magyar mentalitás. Amúgy nem hinném hogy én leszek az első ember az univerzumban aki szakmát vált.


Van aki később kezdi az Egyetemet, van aki korábban.

Most jó, nem gondolom hogy én kapok a legeslegjobb munkát, nyilván. De gondolom számodra nagy baj ha valaki úgy dönt, hogy kezdene valamit az életével.

2016. máj. 20. 12:14
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen maximum kevesebben fizetnek kezdetben.

De nem baj, nem akarok milliárdos lenni, csak jól keresni és lehetőséget egy jó életre. Bár egyeseknek ez szúrja a szemét. Áskálódás mások ellen, szemétkedés az megy.

2016. máj. 20. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Mit tudsz a magyar mentalitásról?

Írd már le mit csináltál az elmúlt 10 évbe és a japánt miért tanulod?

2016. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
es meg van hozza a kepesseged is?
2016. máj. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg az a tipikus "magyar mentalitás", hogy ha valaki neked nem tetsző választ ad a kérdésedre, akkor az egyből "szemét magyar mentalitású" és biztos csak rosszat akar neked.


Ha ennyire nem érdekel mások véleménye, akkor minek kérdezel egyáltalán?


Egyébként nem bántásból, de ezzel a vérmérséklettel ne is kezdj hozzá ilyesmihez. Ha valaki ellentmond neked, akkor egyből habzó szájjal ócsárolsz? Pedig könnyen lehet, hogy ha pár év múlva te el is helyezkedsz "programozóként", akkor is mondjuk egy 25-30 éves csoportvezetőd lesz, aki háromszor annyit keres majd mint te, és lépten-nyomon leugat. Hogy fogod te azt feldolgozni, ha már egy negatív kritika is ennyire frusztrál?


Több út is vezet a programozóvá váláshoz, egyik sem könnyű és nem is rövid. Te melyiket szánod magadnak?

2016. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MZ.per.X ***** válasza:
35%

Hiába fröcsög a nyálad, alapvetően igaza van a válaszadóknak. Te azt kérdezted érdemes e, erre két válasz van, igen vagy nem. Az hogy te csak az igent fogadod el, az a te bajod.


Ettől függetlenül tanulni, fejlődni, képezni magad sosem késő, csak 30 leszel mire érettségizel, mire megtanulsz valamennyire programozni, addigra ott leszel hogy 35 éves vagy, és ott sem csak úgy van hogy na megtanultam programozni, most már dől a lé.

2016. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!