Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends nevű játékba...

League of Legends nevű játékban, amikor 5vs4-el indul a game, hogy lehet feladni?

Figyelt kérdés
A rendszer felajánlja és szavazásra bocsátja,de egészen pontosan mit kell csinálni a feladáshoz?Mit kell beütni?

2017. jún. 5. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

/remake

De szerintem ezt a játék is kiírja.

2017. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már rég játszottam vele, már áttértem ps4-re de meg kellett nyomni az ESC gombot és ott lehetett kiválasztani, vagy pedig beírni chatbe a /surrender vagy valami ilyesmit, ha jól emlékszem. de úgyis megtalálod majd ha esc-et nyomsz
2017. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm köszönöm.


Legutóbb nem tudtam feladni,végig emberhátrány,de win :D

2017. jún. 5. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:

2 eset van:

-Ha a valaki nem csatlakozik be a meccs elején pár percig akkor /remake paranccsal megszűnteti a meccset. Nem win, nem lose csak vége lesz.


-A másik amikor feladod és vereségként könyveli el a játék. Ez 20perc után válik elérhetővé /ff paranccsal. Ezt bármikor használhatod, nem csak akkor amikor valaki AFK.

2017. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már 15 percnél is fel lehet adni, de mindenkinek bele kell egyeznie.
2017. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!