Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » H1Z1 vagy Playerunknown's...

H1Z1 vagy Playerunknown's Battlegrounds?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi melyik éri meg jobban... Mennyivel jobb az egyik, mint a másik és megéri-e többet fizetni a PUBG-ért? Tudom 10 euró nem olyan sok pénz de ha nem éri meg nem veszem meg azt.

2017. jún. 7. 17:56
 1/3 CSEJSZ válasza:

Hát ez attól függ milyen géped van mert ha gyengébb akkor H1Z1,de ha erősebb akkor PUBG. Mert én is ezen gondolkodom mert a H1Z1 menne full grafikán 60fps-sel,viszont a PUBG minimumon kb. 20-25-30fps-sel. És ezzel csak annyi a gond hogy a PUBG tetszik a H1Z1 nem tetszik de mondjuk az se rossz. Kicsit még gondolkodj rajta mert ha nem viszi most a géped a PUBG-ot akkor gyűjts egy új gépre én is ezt teszem. Most ne viszi kb. fél év és meg lesz az új gépem és akkor szerintem megveszem az új géphez mert az vinni fogja full grafikán.


UI. szerintem a PUBG sokkal jobban megéri.

2017. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Eddig nem is néztem milyen nagy a gépigénye a pubg-nak és hát hálisten hogy írtad mert így ebből H1Z1 lesz
2017. jún. 10. 11:49
 3/3 CSEJSZ válasza:
Jól van,szívesen. :)
2017. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!