Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ARK Survival Evolved 2 karakte...

ARK Survival Evolved 2 karakter egy gépen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindketten Arkozunk de Eddig nem skerült valamiért összehozni hogy mindkettőnknek legyen karaktere. CSinált egyet, belépett játszott. kilépett... Beléptem csináltam én egy karaktert, játszottam pár órát kiléptem. Tegnap barátnőm belép. autómatikusan az ő karakterére tette be, és nincs választási opció hogy esetleg melyik karakterrel játszunk, úgy mint pl Forestben is külön mentésünk van.
2017. jún. 12. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
egy steam fiókhoz 1 felhasználó kötött, ha steam fiókot váltasz akkor átáll az adott fióknál létrehozott karakterre.
2017. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De egy felhasználónak nem lehet több karaktere? Skyrimet is egy steamről játszuk, egy gépről de 2 külön karakterrel. GTA-T is. Ugyanez nem megoldható ARK-ban?
2017. jún. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!