Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kb 10 év után ujra szeretnék...

Kb 10 év után ujra szeretnék játszani a Diablo 2-vel, vki mondana hozzá egy jó mod-ot, amiben esik rendesen cucc, és élvezhető a játék?

Figyelt kérdés

Emlékszem régen az volt a bajom a játékkal hogy semmi komolyabb item nem esett, (és kevés volt a backpack hely is) és miután végigvittem a normal szintet és kezdtem a közepest az első elit megölt mert lócitrom itemeim voltak, de aztán vmi módot felraktam ami miatt tele volt elitekkel minden map (kb 3szor annyi elit mint normális esetben) és legalább sárga cuccok estek meg néhány barna (ha jol emlékszem barna cuccok az erősek)

Szóval kellene egy normális mód ami nincs tulságosan eltúlozva de nem is élvezhetetlen mint az alap, essen zöld bbarna sárga cucc jobban, rúnák is kicsit jobban +az sem árt ha van egy kis backpack hely.


6 foglalatos bow pl sosem esett nekem Amazonnal, hogy a DOl-ELD-HEL-IST-TIR-VEX-et belerakjam, erre a rúnakombóra még emlékszem. :D


Szóval ha vki tud egy jó modot írja le pls :D


2017. jún. 15. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te a sok ellenség modról beszélsz! Amikor kb négyszer több ellenséges egység tartózkodott a pályán és sokkal több xp-t is dobtak!De hogy mi volt neki a címe arra már nem emlékszek mert nálam is van már 10 éve ha nem több mikor utoljára játszottam vele! De most hogy ezt olvasom kedvet kaptam hozzá én is! :D
2017. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen móddal játszottam, de nem is lényeg, azt tudom hogy van száz meg száz mód hozzá, és ha vki ismer egy nem agyonkönnyített, de mégis fun módot amiben jobb a drop is kicsit akkor kipróbálnám :D

Amugy lehet a Diablo 2-t online tolni másokkal?

2017. jún. 16. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet igen de ahhoz eredetiben kell hogy meglegyen a játék és ott a módokat nem használhatod!
2017. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én technokyo modot használgattam
2017. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!