Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes Final Fantasyzni, ha...

Érdemes Final Fantasyzni, ha még egy résszel sem játszottam és fogalmam sincs mi az az egész játék?

Figyelt kérdés
Régebbiekkel nincs kedvem játszani, mert elég csúnyák és nálam az is elég meghatározó egy játékban. Szóval ja, valamelyik újabb részével szeretnék játszani, de nem tudom így érteném-e a storyt meg ilyesmi.

2017. jún. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem összefüggő.
2017. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem összefüggő, szóval nyugodtan játszhatsz. Viszont például a XV-nél érdemes megnézni a Kingsglaive-et, mert akkor lesz a legjobban érthető a játék. De az csak PS4-re jött ki.
2017. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy már korábban is írták, az FF játékok között, amiknek különböző a számuk, nincs összefüggés, vagy bármiféle kapcsolat, így egymás nélkül is érthetők.


Szerintem mindenképpen megéri játszani velük, az FF zseniális! Én is tavaly vágtam bele végül sok halogatás után, de nagyon bánom, hogy nem próbáltam ki előbb.


Ha a grafika zavar, szerintem érdemes az FFX-től felfelé menned. Az már PS2 era, szóval szerintem azoknak is szép lehet, akik hozzád hasonlóan a jobb grafikát kedvelik.

Az alábbi részek az alábbi platformokon elérhetők:

FFX - eredetileg PS2, de PS3, PS4 és PS Vita HD remaster is készült hozzá

FFXI - multiplayer (pc, PS2)

FFXII - eredetileg PS2, de most jelenik meg a nyáron a PS4 verziója

FFXIII - pc, PS3

FFIV - szintén multiplayer (pc, PS4)

FFXV - PS4 (és Xbox One talán?)

2017. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kár hogy a régiekkel nem akarsz játszani:/ nem akarok az az ember lenni, de akkor is az leszek, mert igaz xD a final fantasy híres az igazi rajongók között hogy pont az újak, a 10-től kezdődően már nem annyira jók. sőt igazából ezekben a játékokban már nincs meg az a varázs és az az élmény mint a régiekben. arról nem is beszélve, hogy a legújabbaknak már szinte egészen más a rendszere, miután elvesztette az ikonikus japán rpg kiválasztós harcrendszerét. szerintem azért az újak közül vannak amik egész jók, de ha csak azokkal játszassz, akkor kimaradsz a ff sorozat lényegéből:)
2017. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!