Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3-ban hogyan tudom...

Fallout 3-ban hogyan tudom megoldani, hogy vissza tudjak menni a Vault 101-be miután már kijöttem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezer éves játék és tudom hogy szinte senkit sem érdekel már, de mái napig a kedvencem, és nemrég olvastam hogy van valamilyen küldetés aminek egítségével vissza tudok térni a vault 101-be, de ehhez helyesen kell elmenekülni a kezdetekben. Azt szeretném megkérdezni hogy ennnek mi a menete végül is?

2017. jún. 26. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ijuj :3

Utána néztem és tényleg van ilyen...


[link]


Ha haza érek megkeresem azt is hogy melyik küldetésel lehet vissza jutni oda :D

2017. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Ezt a videót én is láttam, viszont nem tudom hogy lehet visszajutni és hogy mit kell hozzá csinálni :D

Szóval majd ha hazaértél és utána néztél és megvan mit kell, meg tudnád velem osztani? Nagyon megköszönném :3

2017. jún. 26. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is igazán küldetésben kapod... egész egyszerűen megállsz az ajtó előtt majd be nyomod a pip boy-on a(z) "vault 101 emergency frequency" rádió adót majd vársz egy kicsit amíg a robot elmondja a dolgait majd Amata megszólal és akkor már nyitható lesz az ajtó :D
2017. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ahhoz mit kell csinálni hogy megkapjam ezt a rádió jelet?
2017. jún. 26. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs a pit boyba? :/
2017. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nop :(
2017. jún. 27. 00:49
 7/10 vatafak ***** válasza:
az nem piPboy? XD
2017. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom csak akkor fogod a rádió jelet ha nem ölted meg a játék elején Amata apját.


És igen az pipboy 3000

2017. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az furcsa lenne mert avideóban is ott van :o
2017. jún. 28. 09:00
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok leírom a tapasztalataimat, mert végigvittem a játékot (100%) és rájöttem nagyjából a dolgokra.

Szerintem csak a játék befelyezése után válik elérhetővé ez az egész, vagy a befelyezése előtt, szóval akkortájt kell nézegetni, és szükség van ahhoz hogy megkapd ezt a rádiójelet arra, hogy ne öld meg a felvigyázót amikor úgy hozza a sors, és ne is haragítsd magadra! ennyi

2017. júl. 7. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!