Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles rajongók,...

Csábításból jeles rajongók, hozzátok szólok! Ti kit választotok fiúk közül?

Figyelt kérdés

Lysander vagy Castiel?

Nataniel vagy Kentin?

Armin vagy Alexy(ha nem lenne meleg)?

És miért pont őt?Ti kit utáltok a legjobban?ÁÁÁÁÁHHH!Mindenre kíváncsi vagyok!!Melyik fiút választanátok az egészből?És miért nem a másikat?Mindent írjatok le kíváncsi vagyok :3 Ha valamit elírtam bocsánat,és igen,kicsit túlpörögtem :D



#választás #Castiel #Alexy #Armin #Lysander #azthiszemszerelmeslettem
2017. jún. 27. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Lysander fan vagyok :D sorrendbe rakom ;) Lysander, Castiel, Kentin, Nathaniel, Armin, Alexy :D
2017. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Arminfan vagyok 😍 Armin Lys Nat Alexy kentin
2017. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem mindig Lys! Utána Armin, Castiel, Alexy, Kentín, Nataniel. Lysander nem is nagyszájú de mindenről megvan a véleménye, ki tud állni magáért és másokért. Nekem Nataniel a legkevésbé szimpatikusabb. Nem tudom megmondani miért, csak úgy!
2017. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ér még válaszolni?


1. Lysander 2. Nathaniel 3. Alexy



Nekem Lysander a kedvencem, nagy nehézségek árán sikerült 100%ékra jutnunk :D A harmadik válaszoló szerintem jól körül írta, hogy mi szerethető Lysanderben! Lehet egy kicsit furcsa, de szerintem ő a legérettebb, ezáltal ő a legférfiasabb karakter is. Igen, ő megkapta a "titokzatos/különc" szerepet, de szerintem jól áll neki, és ahogy halad a sztori, úgy olvad a jég is. Lysander szerintem egy teljesen helytálló, normális karakter,aki egyik véglet felé sem húzható.


A második kedvencem Nathaniel, de ő csak a 24. epizódtól kezdett el vonzó lenni a számomra, úgyhogy igyekszem minden erőmmel a -100%ról feltornázni magam egy 80-90re :D Nathaniel a 24. epizódban kap egy kis személyiségfejlődést, ami által sokkal komolyabb, sokkal lazább karakterré válik, a tipikus jó kis fiú, a tipikus nyünyüke karakterből egy sokkal érettebb, sokkal magabiztosabb valaki válik. Érettebb lesz, ezáltal vonzóbb is a szememben! :D


A fiúk közül ámbár nem kedvenc, de még is szeretem, az Alexy. Én nagyon beforduló, zárkózott, sötét "karakter" vagyok a valóságban, Alexy pedig pont az ellentétem, talán ezért is kedvelem. Kedvelem, hogy olyan színes, aktív, dumás karakter, akinek megvan a kellő önbizalma. Ő is egy elég normális karakter az én szememben, egy nagyon jó barát.


A többi három fiú nálam kuka. Armin még nem annyira, ő egy nagyon jó havernak simán elmegy, de semmi nincs benne, ami megfogna. Nem tudom megmagyarázni miért. :D


Kentin. Vele a közös múltunk miatt próbáltam még a megjelenésekor 2-3 epizódon keresztül azon dolgozni, hogy jóban legyünk, de feladtam. Az én szememben ő egy lelki sérült karakter, akiben a sérelmek el lettek fojtva, de kiölve nem, és ez a stílusán nagyon látszik. Lehet egyébként, hogy nem így van, - de nekem így tűnik.


Castiel... Az elején még próbáltam én is a fanja lenni, mert hű meg há, hát ő a bunkó rocker karakter, és ez mennyire bugyi nedvesítő! Legalábbis a környezetem ezt nyomta mellettem orrba-szájba, de nekem nem jön be. Amennyire jól indultunk az elején, most annyira vagyunk rosszban. Minden erőmmel azért szurkolok, hogy ne találkozzunk össze! Általában be jön. Lyander miatt érzek rá hajlamot, hogy jóban legyek vele, elvégre a jövendőbelim (>:D) legjobb barátja, de nem megy... Egyszerűen irritál a karakter, talán azért, mert nagyon ráhúzták a morcos - csendes - beszólogatós - bunkó - sablont. Lehet, hogy azóta már változott, enyhült a személyisége, de én nem akarok energiát belefektetni abba, hogy a normális oldalát is megismerjem. Inkább gyúrom tovább Nathanielt, és élvezem Lysander féltékeny pillanatait.


Na, Kérdezőm, pörögj fel újra, és írd le nekünk, hogy te hogy állsz a fiúkkal? Ki az első, ki az utolsó, kérünk szépen általános sorrendet, kérünk szépen választ az általad felsorolt "Ő vagy Ő" - re, és a miérteket! >:D

2017. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

1. Lysander

2. Nataniel

3. Armin


Amúgy Armin és Nataniel fan vagyok. Fiúk közül, ha fel kellene állítanom magamnak egy sorrendet, akkor így lenne: Armin, Nataniel, Lysander, Castiel, Kentin.


Armint azért szeretem, mert idióta, és nagyon aranyos. Ráadásul ez az új kinézete rohadt jó. :D Nataniel külsőre nekem a legbejövősebb az összes közül. Lysander aranyos tud lenni, de annyira nem fogott azért meg. Castiel alapvetően bunkó, bár ő is tud néha aranyos lenni, olykor-olykor megmosolyogtat. Tetszik, hogy ő az egyetlen karakter, aki dohányzik. Kentin unalmas nekem.

2017. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ha nem leszel jóban Castiellel, és Lysander a párod, akkor a 35. epizódban nem fogsz ajándékképet kapni. :(

2017. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

# 6 Ó, jó ég! Pont ettől féltem... Jól le vagyok maradva a 35. epizódtól, úgyhogy még van esélyem felhúzni a mérőt. Nagyon szépen köszönöm, hogy szóltál! Ez nagy segítség volt :) ♥


(Ezért szeretem ezt a játékot, nagyon segítőkész emberekkel találkoztam már mind a CSJ-n, mind Eldaryán. )

2017. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

javítás: ne haragudj, nem a 35., hanem a 33. epizódra gondoltam. :( amikor lesz az üvegezés (felelsz vagy mersz?)


Viszont most utána néztem KizmetCandy-nél a 33. epizód leírásának, és ő nem említ ilyet, hogyha Lysander a párod, akkor feltétlenül Castiellel leszel az üvegezésnél. Ő azt írja, hogy kiválaszthatod ezt a fiút (előtte beszélned kell vele), és ennek a fiúnak a loveometer-je 75 felett kell, hogy legyen ahhoz, hogy illusztrációt kaphass. Ha viszont nincs ilyen fiú, akkor meg a barátod kap feladatot Melody-val.

Úgyhogy bocsi a téves infóért! Azért legyél jóban szerintem valamelyik fiúval még Lys mellett! ;) elvégre is nem tudhatjuk, mikor lesz rá szükségünk a jövendőbeli epikben


(Castiellel nagyon nehéz amúgy kibékülni, nagyon makacs :D magyar szerveren én is rosszban vagyok vele. és kb. a 10. epizód óta próbálok vele jóban lenni, azóta kijátszottam már az összes magyaron elérhető epizódot, és még mindig csak -43ra húztam fel xdd (-110ről))

2017. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként erről a Castieles-Lysanderes dologról az amerikai szerveres fórumon olvastam azt hiszem, azért hittem, hogy teljesen hiteles infó, de úgy tűnik (szerencsédre) nem az.
2017. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hűűűűű...szép érveket írtatok :D ahogy látom Castiel nem a kedvenc :,D Kedves négyes válaszoló respect neked nagyon szépen,hosszan fogalmazol :) Az én sorrendem: Lysander=Castiel (nem tudok dönteni :( ),Armin,Nataniel,Kentin. A Castiel ,,utálóknak" üzenem hogy bocsi,de én szeretem,pontosan azért mert nem könnyen kapható,és szeretem a kihívásokat :) Persze valóságban már rég otthagytam volna a pics*ba :D
2017. júl. 19. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!