Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles rajongók,...

Csábításból jeles rajongók, hozzátok szólok! Ti kit választotok fiúk közül?

Figyelt kérdés

Lysander vagy Castiel?

Nataniel vagy Kentin?

Armin vagy Alexy(ha nem lenne meleg)?

És miért pont őt?Ti kit utáltok a legjobban?ÁÁÁÁÁHHH!Mindenre kíváncsi vagyok!!Melyik fiút választanátok az egészből?És miért nem a másikat?Mindent írjatok le kíváncsi vagyok :3 Ha valamit elírtam bocsánat,és igen,kicsit túlpörögtem :D



#választás #Castiel #Alexy #Armin #Lysander #azthiszemszerelmeslettem
2017. jún. 27. 18:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#5...:Lenyűgöztél azzal kapcsolatban hogy Castiel(<3) miért tetszik :D (jó értelemben)
2017. júl. 19. 16:03
 12/15 #8(3;19$9djwodkebkq ***** válasza:
100%

Lysander

Nathaniel

Alexy


Hát, mivel Lysander a férjem, ezért természetesen ő az első. <3 Nekem a valóságban is az érettebb, komolyabb fiúk tetszenek, különösebben ne izgat, ha valaki jól néz ki, de közben egy idióta. Lysander meg tökéletes, mert különleges, van személyisége, mindenkivel rendes, de közben nem manipulálható, őszinte és az érzéseit és őszintén kifejezi és még sorolhatnám a végtelenségig <3 Na, meg a szemei ^^ Valaki szerint fura/ronda/stb, de nekem nagyon tetszik, hogy nem egyforma a kettő. Szóval ő nekem olyan, hogy semmit nem változtatnék rajta, ha lehetne és boldogan ismerkednék meg a valóságban egy olyan fiúval, mint ő.

A többieket nagyon nem tudom sorrendbe rakni, mert teljesen változó, kiről hogy vélekedek. Castielt néha bírom, de valószínűleg csak a rocker dolog miatt. Sosem voltam a rosszfiús típus, nekem a Castiel-félék nem jönnek be. Talán haverkodnék vele a banda meg Lysander miatt, de amúgy nem szimpatikus annyira. Hiába van a Deborah ügy, ami kicsit megenyhíti a szívemet, ő nem egy érzelmes srác, szóval nem. Ő nem az esetem. Amúgy feltűnt nektek, hogy a fanfictionökben mindig mindenféle plusz tulajdonságokat kap? Romantikus lesz, vagy ragaszkodó, ilyesmi. Szerintem ez azért is lehet, mert Castiel inkább a külsejével nyeri meg az embereket, de romantikus történetet már neh3z lenne írni azzal a jellemmel, amivel alapból rendelkezik.

Nathanielt elente kedveltem, aztán nem, most meg olyan semleges. Persze sajnáltam a szülei miatt, az ilyeneknél mindig összeszorul a szívem, de mégsem tudtam különösebben megkedvelni. Persze rendes és az újabb epizódokban már sokkal természetesebb, boldogabb, mint régebben, de nekem nem jelent különösebben semmit. Jó, azért pirospont jár neki a cicák miatt :)

Kentin kicsit jellemtelenebb, aki így ide-oda csapong, kicsit mintha nem is tudna magával mit kezdeni, nem is tudom elképzelni, milyen lehet vele randizni. Biztos aranyos, meg hát, szerelmes a karakterbe, de ő kicsit hiányos, kevés vagy hogy mondjam. A viselkedése meg valahogy mindig olyan természetellenes. Nem tudom, miért érzem így. Mintha állandóan bizonyítgatni akarna magának, megfelelni mindenkinek.

Armin ugye a tipikus kocka akar lenni, meg a kicsit perverzebb fiú. Hát, nekem különösebben ő sem jelent semmit, inkább fáraszt, mint hogy szórakoztatna. A valóságban sem bírnék elviselni egy olyan embert túl sokáig, akinél minden beszélgetés egy irányba fordul egy idő után (játékok, kockulás).

Alexy nagyon aranyos, az igazi jószívű barát, akire mindig számíthat az ember. Ha nem lenne meleg, nem randiznék vele, mert kicsit éretlen és nekem túlságosan pörgős, de havernak tökéletes. És teljesen át tudom érezni a helyzetét a testvérével kapcsolatban, aki mindig kockul ahelyett, hogy vele lenne...

Amúgy őt nem írtad, de én Jadet is nagyon bírom, igaz, keveset szerepel, pedig szerintem érdekes karakter lehetne, kíváncsi lennék rá.


Na, kicsit én is felpörögtem, azt hiszem. CsJ függő vagyok egy "picit" és nem tudok leállni, ha szóba jön ><


Egyébként én vagyok az egyetlen, aki a mai napig várja, hogy felbukkanjon a CsJ-s választottja az életében? Mert én totál rá vagyok kattanva Lysanderre, kicsit talán már túlzás is, amit csinálok >< :D <3

2017. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Szia^^ nekem Castiel az álompasim. sokan mondják hogy hű de sablonos, de szerintem nem, lehet azért gondolják sablonosnak mert csak a bunkó oldalukat látják, mert nem tagadom van neki,de van neki az az aranyos bókolgató pirulós énje meg azok a féltékeny pillantások pl Nataniel felé, hogy ahhww *-* <3 <3 imádom Castielt főleg miután beindulnak a dolgok <3 (igen, kb 2 éve játszok a játékkal de még mindig Castiel fangörcsben szenvedek <3) Castiel nehezen engedi közel magához az embereket, és én pont ezért szeretem, úgy tűnik hogy ő a tippik roszfiú nőcsábász, de nem így van, van benne kíhívás <3 Szóval az én kedvencem mindenképpen Cas, utána jön Alexy,Lys,Armin,Nat, és végül Kentin....

Armin, nos, a 32.epi előtt leginkább az öltözködése miatt nem szerettem, utánna valamivel menőbben néz ki,de nekem túl erőltetettnek tűnik a karaktere, főleg a gamerkedése...

Lys, Vele úgy nincs semmi bajom, titokzatos... csendes..... és pont ez a baj :( túl csendes hozzám képest....

Nat, egyszerűen nem az én stílusom....

Alexy <3, őt szeretem, de csak így hogy meleg, nagyon jó fiú barátnak minősül és mindent meg lehet beszélni vele, ezért is szeretem, a valóéletbe is szeretnék egy meleg barátot.

És utoljára Kentin.... nos én vele nem vagyok kibékülve..... nagyon nem szimpi se a viselkedése se úgy az egész karakter.... számomra nagyon irritáló, én őt egyszerűen utálom.

Persze ezek csak az ÉN véleményeim szóval nem kérek beszólogatást.

2017. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
25%

1. Armin, azért mert szeintem ő az egyetlen akinek van humora. És szereti az animéket, (egyik részben szóvá tette) és a videojátékokat, és szerintem ő a leghelyesebb.


2.Kentin, helyes és kedves


3. Nathaniel, őt már nem annyira bírom mert elég komoly.


4. Castiel, de őt már tényleg nagyon nem szeretem, nekem valahogy nem jön be ez a bunkó stílus.


5. Lisander mert unalmas mint az állat, nem értem miért szeretik őt annyira, full semennyi humora sincs, még annyi se mint Nathanielnek. Lisandert egyszerűen ki nem állhatom.


És ha Alexy nem lenne meleg, akkor ő lenne a második nálam. Ha Dake minden epízódban benne lenne, akkor vele is szívesen összejönnék

2018. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dzs2004 válasza:

Gondoltam így egyetemista fejjel újra nekifutok a játéknak, mert általánosban elakadtam az erdős résznél, konkrétan teljesen az elején. Most a 38.epizódnál tartok, hála a segítségeknek.

Határozottan a két kedvenc Nat és Lys.


Nat a kiszemeltem, vele vagyok együtt. Tetszik a koplex karakterfejlődése, nameg alig várom az egyetemes epizódokat vele. Sokban hasonlítunk, utóbbi években fontos lett számomra is a tanulás, imádok olvasni és alapból egy érett személyiségnek tartom magam. A családi helyzetünk is sajnos hasonló Nataniellel, ezert maximálisan meg tudom érteni az életét.


Lysander már akkor megfogott,a mikor megláttam. Egyedül azért nem őt választottam ki, mert egy seggfej a legjobb barátja... (Bocsánat a szeretőiktől :( )

Érett, egyedi stílusa van, gondoskodó, kicsit szétszort és elmélkedő, mint én és külön imádom a tetoválását.

Az előbbi 2 férfiúval határazottan megismerkednék a való életben, illetve Alexyvel szintén nagyon jóban lennék, de csakis barátokként.


Armin nem igazán veszi figyelembe mások érzéseit, túlzottan is szórakozott, de havernak elmegy. Biztos jó videójátékos délutánokat tudnák vele összehozni.


Kentin az, akivel úgy beszélőviszonyban lennék, de semmi mást nem akarnék tőle. Olyan osztályon belüli barátság és ez jól is van így.


Castel...ahh...

Külsőre határozottan az esetem. Főleg a festett haj, később tetoválások, és én is "füstfelhősök" közé tartoztam/tartozom. DE:

Ilyen személyiséget!? Az elején egy normális beszélgetésünk nem volt. Itt a 38. epizódnál is mindenki 100 vagy 110%-on van, ő meg kemény 15%-on, pedig tényleg próbálkoztam. De egyszerűen nem. A való életben is elkerülöm az ilyen kiszámíthatatlan tahó embereket, vagy próbálom kevés interakcióval megúszni a találkozást velük. A játékban biztos szükség van egy ilyen karakterre, de ha a valóságban találkoznék vele... lehet kapna egy sallert pár beszólásáért.


Tudom, kicsit erős ez a leírás, de sajnos ez a véleményem. Szeretem ezt a játékot, a pozitív és a negatív jellemzőivel együtt!

jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!