Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban hogyan lehet MOUNTokat...

WoW-ban hogyan lehet MOUNTokat szerezni? Tauri MoP szerveren kedtem el játszani kb 1hónapja és 60. -as lettem és eddig azt hittem, hogy csak raideken lehet szerezni de lv85 től lehet azt és láttam mát 65 playernél is!

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Quest,achivment,dungeon,raid,vendor
2017. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ajánlom nézz videókat

Én midig úfy szoktam be megyek a fovarosba

Ott megnézema nevet a mountnak amin valaki lovagolés ha megtetszik be írom youtubeba

De ajánlom neked a red draket

Northrend, dragonblight, wyrmhest temple teteje a nagy sárkánytól balra ott meg lehet venni

2017. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy leszedsz ez Zygor nevű addont ha kell priviben elküldöm és ha tetszik egy mount csak rákattolsz arra aki éppen használja és felül behoz egy kis ikont amira a rányomsz kihozza hogy tudod megszerezni + ajánlom mert küldikhez,feljődni,achikhoz egy remek addon
2017. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

warcraftmounts.com


Ezen az oldalon minden mount fent van hogy hol és hogy tudsz mountokat szerezni :D

De esetleg:

Northrend, Storm Peaks nél a K3 környékén RITKÁN repked egy Time-Lost Proto Drake nevű sárkány, ha azt megölöd 98% os eséllyel dob neked Proto Drake mountot

Vagy Tanarisban az Infinite Corrupter nevű instában ha leölöd a sárkányt akkor az 100% osan dob mountot :D Csak nagyon sokan rádmennek és jobb ha bevéd egy 85-90es...

Vagy esetleg Northrend ben, Dalaran ban van egy árus ami árul medvét, vagy ha Exalted vagy a guild oddal akkor tudsz tőle venni skorpiót...

Esetleg ha WoD on felviszed egy karakter szintjét 20asra (mert ott fél óra alatt megvan egy karakter, igaz rohadt gyenge de mountot könnyen lehet szerezni így)

DE! Másik repülő mountod csak 70es szinten lehet ha megtanultad az Artisian Riding ot ami 4500 goldba kerül...

Másoknak azért van 65ösön másik repülő mountjuk mivel accounton belüli megosztás van, tehát lehet van egy másik 90es karaktere amivel megszerzett pl. egy Cloud Serpent et, és azt tudja használni minden másik karakterrel is...

2017. júl. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!