Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dungeons and dragons teljesen...

Dungeons and dragons teljesen kezdőknek?

Figyelt kérdés
Még soha nem játszottam ilyen játékokkal, de nagyon szeretném kipróbálni. Sajnos nincs sok barátom (azt a párat pedig nem érdekelné), ezért tudna valaki klubbot vagy társaságot ajánlani lehetőleg Várpalotán vagy Székesfehérváron. Előre is köszi :)

2017. júl. 2. 18:33
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok helyi illetőségű, de a Facebook csodákra képes:

Magyar Dungeons & Dragons Közösség

Országos szerepjáték csapat/játékos kereső

Magyar Szerepjátékos Közösség


Ezekben a csoportokban érdeklődj. Könnyen előfordulhat, hogy nem lesz helyi csapat, de interneten (Skype, Roll20, Curse, Discord, stb) keresztül tudtok majd együtt játszani. Ebben az esetben feltétel a mikrofon.


Hamarosan egy barátommal új kampányba kezdünk (ő mesél én túlélek :) ), ha érdekel, írj privátot. Újrakezdőként játszom most, ezért nem jelentene gondot, hogy nem ismered a rendszert.


DnD-n kívül még a magyar fejlesztésű M.A.G.U.S. Első Törvénykönyv-es rendszere; valamint az old World of Darkness, Vampír A Maszkabál lehet kezdőbarát.

2017. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!