Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan híres Resident...

Miért olyan híres Resident Evil 7 cimű játék? A régieket imsertem és nagyon szerettem 1-5-ig plusz Outbreak Code Veronica stb.

Figyelt kérdés
De ez a 7-dik rész nagyon gyenge lett 6-tal és a Revalation részekkel együtt.Ebben hatalmas hülyeségeket vannak nem értem a logikáját.Egyszer egy őrült család vissza varrja a főhős kezét,majd az apa ki akarja nyírni és le is vágja Ethan lábát,majd egy csodaszert ad,amivel csodák csodájára vissza lehet rakni a lábat teljesen működő képesen.Majd megint megakar ölni minket.
2017. júl. 6. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne híres?

Mióta mindenki gameplay-csatornával nyomul Youtube-on, sok premier játék kap egy kis hype-ot amikor bemutatják. De attól még nem lesznek jobbak, csak több emberhez jut el, több beszél róla. Régen csak az ismerte a játékokat akinek volt elég jó gépe hozzá. Ma bárki megismerheti őket mert megnézi a játékmenetet róla a neten. Ettől bármilyen játék kaphat hírnevet.

2017. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a hülyeség azért van mert egy elmebeteg család de erre már nem illik a resident evil cím ez már rég nem olyan mint az első 5 rész
2017. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!