Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket kezdjem el előbb:...

Melyiket kezdjem el előbb: Witcher 3 GOTY vagy Mad Max, esetleg Batman Arkham: Knight?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a Mafia III-at, és az eddig megjelent 2 DLC-t, de sajnos csalódás volt. Imádom az open world játékokat, a szervezett bűnözéssel kapcsolatos témák is nagyon érdekelnek, de a monotonitás és a borzalmas technikai kivitelezés felett nem lehet szemet hunyni.

Voltak jó pillanatok, de összességében egy középszerű cím lett.


Jelenleg még a kérdésben említett 3 cím az amit nagyon szeretnék már kipróbálni, mind meg is van, de nem tudok dönteni, melyiket kezdjem el előbb.


Az Arkham sorozatot már kipörgettem, csak ez a rész maradt ki, most már jó lenne végre pontot tenni a sztori végére, de ott a Mad Max, amelyből a filmeket imádom és a posztapokaliptikus téma is nagy kedvenc.

A Witcher ebből a szempontból kakukk tojás, mert nem vagyok nagy fantasy rajongó és az előző epizódok, illetve a könyvek is kimaradtak, de annyi jót hallottam róla, hogy a mostani Summer Sale alkalmával lecsaptam az egész sorozatra. Viszont mivel kevés időm van játszani egyből a 3. résszel szeretnék kezdeni, majd ha az bejött akkor pótolni a regényeket és novellákat, esetleg a korábbi játékokat, de félek, hogy így nem lenne teljes az élmény (bár több helyen is azt olvastam, hogy önmagában is megállja a helyét).


Nektek mi a véleményetek? Valami olyan kéne most, ami izgalmas, lebilincselő, változatos és összességében technikailag is rendben van, tehát nincsenek benne a kijátszást megnehezítő bug-ok, mint a Mafia III esetében.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2017. júl. 6. 22:00
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:

Mindhárom megvolt, de messze a Witcher 3 van az első helyen. Sokkal többet tud és ad, mint a másik kettő. Ez nem azt jelenti, hogy azok ne lennének jók.

A második a Mad Max a hangulat miatt, de az sokkal egysíkúbb. Megvan benne a Mad Max hangulat, de az kimerül az állandó kocsikázásban, a sok rosszarcú leverésében és a kutyakaja zabálásban. Kivéve, ha jön a vihar... na, az hangulatos.

Az Arkham Knight... játszható. Én is játszottam mindegyik résszel, bár azon kisebbség körébe tartozom, akiknek az Origins tetszett. Játékélményben, nem történetben.

Az Arkham Knight messze túlerőlteti a járműves részeket. Fejlettebb az elődöknél, de a történet és helyenként a küldetések megkérdőjelezhetőek.


"Valami olyan kéne most, ami izgalmas, lebilincselő, változatos és összességében technikailag is rendben van"


Ez leginkább a Witcher 3. Az legyen az első. Ha nagyon nem tetszik, akkor Mad Max, amennyiben neked is tetszik a hangulata.

2017. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
witcher 3, nekem 1 végigjátszáshoz (minden kieggel) kellett 130 óra, hangulatában, lehetőségeiben is sokkal változatosabb volt nekem mint az arkham nights vagy mad max.
2017. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
A sztorit èrteni fogod, de soha nem kapsz teljes èlmènyt ha egy sorozat sokadik rèszèvel kezded. Itt fogod megismerni a karaktereket, de már 2 rèsz óta ott vannak. Sok hangulati elem ès utalás számodra semmit nem fog jelenteni.
2017. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!