Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akadozik az Overwatch, miert?

Akadozik az Overwatch, miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok . A rendszerkovetelmenyeknek teljesen megfelel a gepem es a pingem is normalis , viszon rovid jatekidon belul az ellenlefek es a tarsaim karakterei akadozni . Az erdekes az egeszben , hogy en nem akadozom , megy tokeletesen a jatek viszont a tarsam/ellenfelaim karakterei akadozni . Mi lehet a gond ? Hogy oldjam meg ? (platform>gamer laptop) .

2017. júl. 10. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

-megsincs meg a gepigeny.

-regi driverek.

-tulhevul a geped es automatikusan csokken a teljesitmeny

2017. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gepigeny megvan , drivereket is ellenoriztem . Most tesztelem le a tulhevulest illetve a netet , rakotottem a vezetekes netet a gepre , igy stabil lesz a pingem . Koszonom a valszt .
2017. júl. 10. 15:01
 3/6 A kérdező kommentje:
A tulhevules mondjuk erdekes lenne , mivel kulso hutom is van , es nem olyan reg allitottam be ugy a gepet , hogy a nagy meleg ellenere sem melegedjen tul (csokkentettem a teljesitmenyet).
2017. júl. 10. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
ha idővel akadoznak a többiek, akkor vagy túlmelegszik, vagy pont a túlhevülés miatt leesik a teljesítménye a gépnek, esetleg közel jársz a ram megteléséhez.
2017. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valoszinunek tartom , hogy tulmelegszik kicsit . A ram meg nagyon uj bele , szoval szerintem azzal nincsen gond . Van par otletem hogy hogyan orvosoljam a problemat , koszi szepen a valaszokat . :))) (amugy csak ebben a jatekban reagalja le igy a tulmelegedest , mas jatekokban is volt , hogy melegedett a gepem de ott nem volt valtozas) .
2017. júl. 10. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:

a ram gyártása és a gépben található ram mennyisége (GB) két nagyon különböző dolog.

Lehet a gépedben fél perce legyártott ram modul, ha csak 2gb, az 5 éve gyártott 16gb ram akkor is többet fog érni.

2017. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!