Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit vesztek meg eredetiben...

Ti mit vesztek meg eredetiben és kalózkodtok le?

Figyelt kérdés

Senki ne mondja, hogy még semmit nem kalózkodott!

Én régebben szinte mindnet loptam. Bf3 volt az első amit vettem még 2012-ben. És így lassan már ott tartok, hogy nagyon keveset kalózkodok. Talán csak olyanokat amik single player-ek és nincs legalább 10 óra játékidejük.



2017. júl. 12. 12:48
1 2
 1/13 emil43 válasza:
szerintem nem olyan rossz dolog a kalózkodás de ha lehet akkor inkább ne!én is néha szoktam de csak kis rövid játékokat.
2017. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen a játékok 99%-át letöltöttem és csak ha érdekelt a multi része és volt kivel játszani akkor vettem meg. Mostanában nem nagyon játszok, de ha érdekel egy játék akkor azt általában megveszem minthogy letöltsem, de 3x meggondolom hogy biztos érdekel-e annyira a játék.
2017. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nice try, FBI.
2017. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar evek ota nem kalozkodom, tobbnyire csak mmo-kat jatszom ami nem p2w, vagy jatekpenzert is megvehetem masoktol a shopos ittemeket. A single jatekok tobbnyire nem kotnek le, aminek nagyon erdekel a storyja annak megnezem yutubon a cutscene videojat, esetleg free steam/origin jatekokat kovetem, de azokat sem tolom 2-3 oranal tovabb.
2017. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legutoljára 13 éves koromban kalózkodtam, azóta már mindent megveszek. Most 22 vagyok. Lényegtelen, hogy multi, solo, alig 5 óra játékidejű...mindent megveszek. Ha meg rossz, akkor visszakérem a pénzemet.
2017. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Manapság mindent eredetiben veszek meg, bár már nagyon ritkán játszom.


Tini koromban a Pecsában vettük a másolt Commodore floppy-kat. :)

2017. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Amarok Tonrar ***** válasza:

Ritka, hogy valami lekalózkodok, általában kevés játékkal játszom, de azokat szeretem is, tehát az eredetit preferálom. Régebben rengeteg játékot lehetett venni 990 Ft-ért, ami Steamen még most is 10-12 euró.

De a kérdésre válaszolva, azokból töltöttem le, amik mások szerint annyira hű de jó játékok, de nekem nem tetszenek. Néhány esetben kedvet kaptam, hogy na jó, akkor nézzük meg. Ilyen volt a Far Cry 3, a Bioshock Infinite, AC Syndicate és a Dawn of War 3. Mindegyik nagyon hamar végleges törlésre került.

Jó ideje nem jelent meg olyan játék, ami annyira kellene, hogy ne tudjak várni leárazásig, sőt, ha később veszem meg, esetleg már működik is

2017. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is mindent megveszek már. Korábban torrenteztem (általános iskolásként mi a fenéből vegyek eredeti játékokat?), de most így 25 évesen minden egyes létező játékot megveszek, ha 1-2 óra, ha nem. Van amikor retteneteseket csalódok, jól fel is idegelem magam. :D Jó a steam refund, de bizonyos játékoknál ez nagyon kevés, most pl. megvettem a Rising Storm Vietnámot, sajnos nem túlzottan tetszik ezért jó lenne refundolni, viszont 2 és fél óra volt beállítani hogy egyáltalán működjön, mert ilyen olyan baja volt.

Azért vannak előnyei is: Ha megveszel valamit és nem tetszik, egyszer úgyis újra kifogod próbálni. Ott csücsül a Steam fiókodon, Uplayen, Originen, polcon, akárhol, eredeti szoftver. Velem előfordult már, hogy az először kipróbált játék marhára nem tetszett, de amikor már másodjára telepítettem fel, akkor pedig az egyik kedvencemmé vált.

2017. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
90%
Azt hozzátenném, hogy amit egyszer már megvásároltam, annak a letöltésére bármikor önkényesen jogot formálok és nem érzem kalózkodásnak.
2017. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pontosítok: minden egyes játékot megveszek ami érdekel*
2017. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!